reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Dziewczyny czy jest tu ktoraj z okolic Rudy Slaskiej ??
Chodzi mi o docenta Cnote czy moze ktos wie czy przyjmuje na nfz gdzies ??
A moze wy znacie jakies poradnie ginekologiczne przy klinice na slasku godne polecenia.
Nie ukrywam ale na prywatne wizyty nie moge sobie pozwolic.
Narazie mam wstepnie zaklepana wizyte w Katowicach na Medykow ale dopiero na 2.08.
Przydalby sie jakis wczesniejszy termin bo zawalu do tego czasu dostane co z bablami.

Słyszałam o nim bardzo dobre opinie, specjalizuje się w ciazach mnogich i problematycznych. A nie przyjmuje w Rudzie na Goduli w poradni w szpitalu?
 
reklama
Jest fajny tylko pod tym wzgledem. Pod wzgledem pisania postow i odpowiadania jest mega niepraktyczny.

Z gory mowie, ze na fb mnie nie bedzie. Polowa postow i informacji tam umyka bo posty spadaja w dol jesli sa slabiej komentowane. Tutaj masz kolejnosc od najstarszego postu i nic nie zmienia kolejnosci. Kazdy ma taka same szanse przyczytac post.

Mam na innyym watku tez grupe fb ale funkcjonuje tylko do tego aby zobaczyc kto jak wyglada. Do rozmow jest to tak kiepskie, ze nikt sie tam nie przeniosl.

[emoji173]️[emoji173]️
Popieram całkowicie. Mi fb też się jakoś nie widzi...

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
My na majowkach 2013 też przeszlysmy na fb po urodzeniu dzieci. Wtedy na prawdę się dobrze poznalysmy. Ale teraz wg mnie za wcześnie.
 
Ja też wolałbym zostać tutaj,ewentualnie później zrobić forum zamknięte. Fb nie mam więc jeśli zdecydujecie się tam ulokować to pewnie odpadnę, a tego bym nie chciała ;)
 
Ja też miałam sen, urodziłam córeczkę i była prześliczna, jak ją zobaczyliśmy z mężem to przybiliśmy piątkę - daliśmy radę!
Chciałbym teraz urodzić córeczkę... To będzie nasze drugie dzieciątko i ostatnie i tak po cichu liczę na córkę. Ciągle mam nadzieję bo czuję się zupełnie inaczej niż w ciąży z synem. Wtedy zdychałam, a teraz jest całkiem nieźle wiec może jednak. Idę do lekarza w piątek lub poniedziałek, a później na pewno 31 lipca i wtedy najprawdopodobniej dowiem się...
Hmmm choć mieć dwóch urwisów nie byłoby źle, ponoć łatwiej upilnować jednego ptaszka niż całe stado :D
 
Dziewczyny moze dobrze byloby zrobic ta tajną grupe? Lub na fb? Zawsze to jakos tak bardziej sie poznamy??:) a tu z pewnością troszke bedzie mniej postow ale jednak my bedziemy mialy caly czas kontakt. Jezeli chodzi o nowe mamusie to zawsze beda mogly dolaczyc do grupy..:)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Boziu, boziuniu, nie róbcie takich numerów [emoji15]
Tak się uzależniłam od tego forum, że nie wiem jak bym przeżyła odstawienie...[emoji1]

Napisane na Lenovo P1ma40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja również jestem za tym, aby zostało jak jest ☺️

Któraś z Was, nagadala tu tyle o majonezie, że kanapki na śniadanie już nie wyobrażam sobie bez majonezu pychotka
 
reklama
Do góry