reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Oj,to ja chyba będę miała chłopca bo za dobrze się czuję,przy córci wymiotowałam,miałam uderzenia gorąca, bóle żołądka a teraz nic...
 
A czy wasi lekarze wysyłaja was na badania prenatalne? Bo dziś moja gin potwierdziła mi ciąże i od razu wyskoczyła mi z badaniami prenatalnymi między 10 a 12 tyg ciąży. Usg plus badania z krwi. Podobno jakieś nowe a koszt bagatela 4oo zł ;) :szok:
Moja mi zaproponowała, ale oczywiście powiedziala że obowiązku nie ma, nazywa się to test podwójny i faktycznie przy rejestracji powiedzieli cenę 400 zł. Ja mam termin 20 lipca ☺️
 
A może któraś z Was mieszka blisko czeskiej granicy?
Obecnie mieszkam i pracuje w Czechach, tutaj badania prenatalne to taki "must have" ;) dla kobiet spoza grupy ryzyka też są w pełni płatne ale kosztują tylko ok. 220 zł, czasami ze zdjęciem 3D w gratisie ;) mój termin: 04.08

Napisane na Lenovo P1ma40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny plamienie nie było duże, najpierw troszkę czerwonej krwi potem trochę więcej brązowej. Przelezalam cały wieczór, nic więcej się nie pojawiło. W nocy brzuch mnie bolal jak na @. W związku z tym ze plamienie ustalo nie jechałam na IP, dziś zapisałam się do swojego gina na wizytę. Idę na 15. Biorę od początku ciąży duphaston 2x1.
Dziś mamy rocznicę ślubu, ciekawe jaki prezent przygotował nam los. Patrząc na samopoczucie jakoś nie mam najlepszych przeczuc:(
 
Dziewczyny plamienie nie było duże, najpierw troszkę czerwonej krwi potem trochę więcej brązowej. Przelezalam cały wieczór, nic więcej się nie pojawiło. W nocy brzuch mnie bolal jak na @. W związku z tym ze plamienie ustalo nie jechałam na IP, dziś zapisałam się do swojego gina na wizytę. Idę na 15. Biorę od początku ciąży duphaston 2x1.
Dziś mamy rocznicę ślubu, ciekawe jaki prezent przygotował nam los. Patrząc na samopoczucie jakoś nie mam najlepszych przeczuc:(
Bardzo dobrze, że idziesz do lekarza. Na razie postaraj się nie mieć czarnych myśli. Jest to mniej więcej termin, w którym miałabyś miesiączkę? To może być przyczyną, może też po prostu mały krwiaczek? Ja w terminie @ czułam się okropnie! Nie miałam plamienia, ale 2 dni dużo bardziej niż zwykle bolało mnie podbrzusze, dzisiaj jest już ok :)
 
Shemsi w sumie ostatnia @ miałam 8 maja więc mogłoby być.. Nigdy wcześniej tak nie miałam ehhh.. Pozostaje czekać, byle do 15
 
Witam się I ja. Tez sobotę przelezalam bo dziwnie brzuch bolał i dopiero po kilku dniach się zorientowałam ze to termin @ i ze to pewnie przez to.
@asieek pójdziesz uspokoisz się. Dzidziusia zobaczysz i będzie dobrze.

f2w3skjol4llo8s8.png
 
reklama
Do góry