reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Czy Was też piersi najbardziej bolą w nocy? Co noc umieram.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Na poczatku ciazy bolały okropnie, ale teraz już bol się zmniejsza. Jak dotkne to boli nie dotykam nie boli. Mam napewno dużo większy biust, napięty...normalnie lifting[emoji16]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy Was też piersi najbardziej bolą w nocy? Co noc umieram.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja mam to samo... Od samiuśkiego początku, aż do teraz (10tc) i nic nie zapowiada na to, żeby miało się polepszyć. Jedna z dziewczyn napisała wcześniej o spaniu w staniku, to się stosuje i trochę pomaga :)

Napisane na Lenovo P1ma40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No mnie tylko stanik sportowy pomagal. Ale pewno na kazdego dziala to nieco inaczej. Pyzunia wielkie gratulacje my w kwestii imio to myslelismy o chlopcu Ignacy a o dziewczynce Klara ale Lewandowscy nam ukradli wiec najpewniej pozostanie Łucja
 
Dzień dobry Dziewczyny, wszystko przed nami [emoji2]
1499851045-aaaaaa.jpeg
 
Haha analogicznie do tego martula co napisalas to mnie mowili ze pierwszy trymest jest ciezki, drugi - power wiekszy niz przed ciaza, a ostatni to czyste dogorywanie
 
reklama
Dziewczyny wróciłam od lekarza to 7 tydzień i 3 dzień lekarz powiedział że wszystko jest w porządku ale teraz nie jestem taka pewna, bo serduszko bije 100 zderzeń na minutę. Sprawdziłam w internecie że na tym etapie ciąży powinno być 130 uderzeń ,poniżej 130 jest duże zagrożenie poronieniem..
 
Do góry