reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Oszalałam kiedy po wejściu zobaczyłam ile nowych postów wyprodukowałyście ;) ale wszystko jasne - pyzunia86 ogromne gratulacje!!! :D ale bedziesz miała przygodę :)

A ja byłam na swoim 2-gim usg, wszystko cacy. Serduszko, rączki, nóżki - wszystko na swoim miejscu. Nawet nam ten nasz Fasolek pomachał w trakcie. Coś pięknego :) :)

Tylko mój Luby "posmutniał"... Jak stwierdził, teraz jest przekonany, że to dziewczynka, w przeciwnym razie na pewno zobaczyłby czysty dowód na to, że to chłopiec :-D:-D

A na pewno jedno? Bo na tym watku to jak widac nigdy nic nie wiadomo [emoji23]

W ktorym tc jestes?


[emoji173]️[emoji173]️
 
reklama
A na pewno jedno? Bo na tym watku to jak widac nigdy nic nie wiadomo [emoji23]

W ktorym tc jestes?


[emoji173]️[emoji173]️

Jeśli w rzeczywistości mam tam jeszcze jednego dzieciaczka, to niezły z niego ninja :D

9 tydzień, 5 dzień :)
 

Załączniki

  • IMG-20170710-WA0001.jpg
    IMG-20170710-WA0001.jpg
    53,9 KB · Wyświetleń: 116
Ale się przez was nie mogę doczekać aż na USG i ja zobaczę takiego małego człowieczka [emoji7] coś czuję, że ten tydzień będzie się wyjątkowo wlókł...
 
Ja tez mam jutro wizytę na izbie u mojej dr . Plamienie ustąpiło i jestem ciekawa czy to dziadostwo się zmniejszyło . Mam tez nadzieje ze mój mały wojownik rośnie i się nie daje tam w brzuszku .


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Wow ale czad, Pyzunia gratulację,ale wiadomość:-)Wy wszystkie macie już teraz wizyty a ja USG dopiero 31.07 chyba dostanę skrętu kiszek do tego czasu.
 
reklama
Do góry