reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
pyzunia86 a wcześniejsze usg miałaś czy to pierwsze?

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
Pierwsze mialam w 5tc i bylo widac pecherzyk.
Teraz 7tc i az 3 jednojajowe. Masakraaaaaa.
Jestem przerazona bo musze szykac kliniki ginekologicznej bo wedlug jakiegos tam rozporzadzenia ciaze wieloracze nie moze prowadzic zwykly ginekolog
 
No to pyzunia86 czeka cię potrójna radość i potrójne zmęczenie... [emoji4]
Podobno ciąże wielorakie są z góry uważane za ciążę wysokiego ryzyka i pewnie stąd te obowiązujące zasady. Będzie dobrze :)

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
Pierwsze mialam w 5tc i bylo widac pecherzyk.
Teraz 7tc i az 3 jednojajowe. Masakraaaaaa.
Jestem przerazona bo musze szykac kliniki ginekologicznej bo wedlug jakiegos tam rozporzadzenia ciaze wieloracze nie moze prowadzic zwykly ginekolog

Hahah historyja podobna do mojej [emoji23] pierwsze USG - jeden dzidzius, drugie USG - dwa dzidziusie
Az siebalam USG nr 3, ze mi trzecie nagle sie pojawi [emoji23]



[emoji173]️[emoji173]️
 
Hahah historyja podobna do mojej [emoji23] pierwsze USG - jeden dzidzius, drugie USG - dwa dzidziusie
Az siebalam USG nr 3, ze mi trzecie nagle sie pojawi [emoji23]



[emoji173]️[emoji173]️
Właśnie dlatego jej pisałam żeby lepiej niż nie szła na usg [emoji14]
 
U mnie nadal dwojeczka i mam nadzieję że tak zostanie do samego końca [emoji4][emoji173]

Co do imion myślałam dla chłopca Miłosz, Bruno, Borys a dla dziewczynki Laura, Amelka, Aniela, jeszcze czas więc się może dużo zmienić :)
 
reklama
Oszalałam kiedy po wejściu zobaczyłam ile nowych postów wyprodukowałyście ;) ale wszystko jasne - pyzunia86 ogromne gratulacje!!! :D ale bedziesz miała przygodę :)

A ja byłam na swoim 2-gim usg, wszystko cacy. Serduszko, rączki, nóżki - wszystko na swoim miejscu. Nawet nam ten nasz Fasolek pomachał w trakcie. Coś pięknego :) :)

Tylko mój Luby "posmutniał"... Jak stwierdził, teraz jest przekonany, że to dziewczynka, w przeciwnym razie na pewno zobaczyłby czysty dowód na to, że to chłopiec :-D:-D
 
Do góry