reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Zastanawiam się nad zmianą lekarza....
Jeśli masz choć cień wątpliwości to nie czekaj, masz jeszcze czas, żeby znaleźć lekarza z którym zaiskrzy ;) to ciąża bliźniacza i wymaga pewnie innego traktowania niż pojedyncza, że o trojaczej nie wspomnę :D

Ja w pierwszej ciąży tak właśnie zwlekałam że zmianą lekarza i czarna goryczy przelała, gdy z kolką nerkową położył mnie do szpitala i nie zrobił nic, a ja w gorczączce, z ciśnieniem i w bólach nie do opisania umierałam, nawet przestałam czuć ruchy bąbelka, czekał na kasę idiota. Później chciał bez mojej wiedzy i zgody wywieźć mnie 100 km od domu na urologię, żeby jak to powiedział "zaglądnęli mi w dziurę, żeby zobaczyć co się dzieje" że o zwracaniu się do mnie w trzeciej osobie to już nie wspomnę i dużo takich.... Do mojego gina trafiłam w 6 miesiącu i od razu było coś :D

Nie ma co! Po to idziesz do lekarza, żeby dowiedzieć się coz fasolkami, wymiary i w ogóle. Ja podczas usg dostaję pełny wykład i wszystko widzę na swoim ekranie. Dostaję zdjęcia, a jak dzidzia jest większa to mój gin nagrywa filmik z całego usg i jest super pamiątka :D
 
reklama
Trojaczki zdarzają się rzadko a jednojajowe to już w ogóle jest niezwykłe, będą miały to samo DNA i będą wyglądały identycznie ,będą również tej samej płci.
 
Właśnie przeczytałam w necie że ciąża trojacza jednojajowa zdarza się raz na milion ,nawet rodzice nie potrafią odróżnić dzieci i muszą je inaczej ubierać a dziewczynkom zaznaczać lakierem kropeczki różnych kolorów na paznokciach
 
@Farishta prosilam o niepisanie na watku tabelek bo robi sie wtedy balagam. Bylabym wdzieczna za zadtosowanie sie do tej prosby :)


Nie zapisuje nikogo do tabelki bez zgody danej osoby.
Jesli chcesz dolaczyc to napisz do mnie priva z danymi do tabelki.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Wiem właśnie o tym dlatego pisałam już chyba miesiąc temu w wiadomościach do Ciebie :p

Pytam o imiona bo z nudów sobie szperam po necie i szukam.Narazie osobiście nic mi się nie podoba na tyle żeby było na 100% Mężowi podoba się dla chłopca Nikodem lub Natan dla dziewczynki narazie brak.
 
reklama
Teraz to serio strach iść na usg! Jakieś cuda się tutaj wyrabiają... To która teraz przebije ja 4? [emoji6]

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
Do góry