reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Cześć dziewczyny [emoji173]️[emoji173]️ dawno się nie odzywałam, ale chorowałam, zle sie czułam, teraz maz w szpitalu na zapalenie migdałów a ja sama z młodym. Juz Was chyba nie nadrobię - przepraszam [emoji20] gratuluje wszystkich udanych wizyt, witam wszystkie nowe mamy [emoji173]️ i współczuje wszystkich strat [emoji20]
Ja dziś miałam druga wizytę - 8t3d serce jak dzwon [emoji173]️ prawie 2cm człowieka, a ja juz rosnę [emoji33]
1499268915-aaaaaa.jpeg
1499268926-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

f2w33e3kaecxqxsl.png

mhsv3e5e6jjcv2wd.png

3nr50tsdor35ph2b.png

kjmne6ydff517wxw.png
Ale masz już brzuchal! Super! [emoji3]
A człowiek w Tobie to też kawał ludzia! Gratuluję! [emoji4]

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
reklama
Dorcia, Cupcake gratuluję udanych wizyt :-)
Cupcake śliczny brzuszek :)
Paraplu ja uwielbiam krówki, teraz niestety w związku z totalnym odrzutem od słodyczy nawet ich nie tykam

U mnie dziś mega mdłości.
Byłam na wizycie tydzień temu a mam wrażenie ze juz wieczność minęła od ostatniej wizyty.
Co do wagi nie mam pojęcia, odkąd siadła bateria jakiś rok temu nie kupiłam nowej i tak żyje w niewiedzy ;)

Dziewczyny, jak to jest z malinami? Można jeść? Bo już sama nie wiem
 
asieek maliny można i to jak najbardziej! Mają dużo witamin. [emoji4] Nie powinno się do 32 tyg pić naparu z liści malin bo mogą wywołać przedwczesny porod [emoji5]

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
Hej dziewczyny☺ dawno nie pisałam ale na bieżącą czytam wasze wpisy. Wczoraj miałam kolejna wizytę u lekarza. Dzidzia ma już 3 cm serce bije jak dzwon widać głowę dwie rączki i dwie nóżki. Wyniki dobre wszystkie tylko ze z wagi spadkami kolejny kg. W nocy strasznie bolał mnie lewy jajnik pierwszy raz od kiedy jestem w ciąży. Dzisiaj jest juz lepiej ale no niemam możliwości zapytać się lekarza bo dopiero co byłam. Miała któraś ze was taki przypadek? Co to może znaczyć trzeba się martwić?
 
Ja nareszcie po.. Wszystko super. Dostalam skierowanie na badania. L4 na kolejne dwa tyg. Serduszko ladnie bije. Malenstwo ma 1 cm. Koncowka7 tyg. Mam duzo odpoczywac I za dwa tygodnie bedziemy zakladac karte ciazy. A waga bez zmian.
 
Ty masz dwa trufelki :) w nagrodę pozarlam pake chipsów :D

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Rzeczywiście, kawał człowieka :) no masz ten brzuszek, masz... u mnie brzuch się wyłania wieczorami, ale rano na szczęście grzecznie się chowa [emoji23] Dużo cię ominęło, bo było chwilami bardzo wesoło :) i mamy już 2 pary bliźniaków [emoji14] czekamy na następne niespodzianki, oczywiście tylko radosne
 
reklama
Do góry