reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Dziękuję dziewczyny! Tym razem chciałam ciążę prowadzić na NFZ i zastanawiam się czy wytrzymam do 12 tyg z USG;) Może właśnie w przyszłym tygodniu pójdę, żeby sprawdzić czy jest serduszko.
@mysiaka92 za Twoje serduszko trzymam kciuki <3
 
Z tego co się orientuję to jest przepis że 3 miesiące ale nie że ciąży tylko pracy .W sensie że dostając umowę o pracę musisz 3 miesiące przepracować i wtedy jesteś chroniona. Jeśli pracujesz od kilku lat i zajdziesz w ciążę jesteś chroniona od razu bo masz umowę na stałe i l4 ci się należy. Jeszcze dopytaj ale tak mi się wydaje przynajmniej. U mnie pracodawca wie już odkąd się sama dowiedziałam a to ze względu na to że pracuję na kasie w monopolowym . W gre wchodzi też praca w weekendy w godzinach nocnych ,więc musiałam powiedzieć żeby za wczasu szukali pracownika bo z tym teraz ciężko. Narazie mamy tylko jedno cv złożone.Modle się żeby się szybko ktoś znalazł bo te dostawy i nerwy przy tych ,,klientach " mnie wykończą.Niestety praca z ludzmi nie jest zbyt wdzięczna.

SUper ;) Jak już widać małego człowieczka a nie sam pęcherzyk od razu lżej na duszy ;)

To mamy termin na ten sam dzień. Gratuluje blizniąt ,sama bym chciała. Mój dziedk był blizniakiem więc mogłabym mieć szansę.

Ja ze śląska ale okolice Bielska Białej
Pracuję w kadrach, więc obalam – nie ma czegoś takiego, że trzeba przepracować X. Kobieta w ciąży jest chroniona od 1 dnia ciąży i pracodawca nie ma prawa jej ruszyć, mało tego, jak kobieta w ciąży zostanie zwolniona, bo jeszcze nie wiedziała, że jest w ciąży, a potem się okaże, że w dniu wręczania wypowiedzenia była to pracodawca musi przywrócić ją do pracy i nadal ma zatrudnienie:).

Tak, duża ulga, że w końcu nie jest pusto! :)
 
reklama
Do góry