reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@pyzunia86 jakies objawy juz masz?

Mi dzisiaj co chwile slabo sie robi :( chociaz tyle, ze w pracy chlodniej bo bym na bank orla wywinela jakbym miala siedziec w upale.

U mnie dzisiaj 5tc+5
Objawy na dzisiaj:
Lekki bol cycow po bokach, bolesne sutki i slabo mi.
To tyle.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Hmmm objawy:
Wczoraj jak sciagnelam stanik to myslalam ze osiwieje z bolu piersi tak mocno ciagly nawet dotknac nie moglam.
No i jestem bardziej senna moze to przez lenistwo bo nic mi sie nie chce.
Pozatym zadnych innych objawow.
 
reklama
@coldold nie pomoge z tym stresem bo ja pierwsze dni po zrobieniu testu plakalam ze stresu.
Kiepskim autorytetem pod wzgledem walki ze stresem zatem jestem [emoji23]

@pyzunia86 ten rozrywajacy bol jest mi znajomy :/ wspolczuje. Ale ogolny rozrachunek objawow wypada dosc pozytywnie :) oby tak dalej [emoji1377]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja mam wizytę jutro...sram po gaciach ze strachu...dziś od rana jem nospe bo brzuch boli,dodatkowo założyłam wkładkę bo śluzu sporo,a on powoduje u mnie zawał serca :/

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wg moich obliczeń to u mnie 6t4d. Od 3 dni czuje się jak na kacu, piersi bolą z dnia na dzień coraz bardziej. Siły nie mam na cokolwiek, najchętniej przespałabym cały dzień. Nie mogę zapachu perfum, proszków do prania czy płynów, nawet zapach mojego fluidu mnie drażni [emoji16] za dwa dni wizyta u gina i usg. Mam objawy jak w pierwszej ciąży z synem. W drugiej z córką nie czułam nic, dopiero później zgaga przyszła. Narazie jestem na l4 od rodzinnego, potem chce wziąć od gina.

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam wizytę jutro...sram po gaciach ze strachu...dziś od rana jem nospe bo brzuch boli,dodatkowo założyłam wkładkę bo śluzu sporo,a on powoduje u mnie zawał serca :/

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Oj ja tez juz ze stresu wytrzymac nie mogę:(
A z wkladka chodze ciagle bo nigdy nie wiem co mi sie wydarzyc moze
 
Zestresowane dziewczyny, ja u gina ostatnio rzuciłam hasło, tak pół żartem pół serio, że chyba muszę brać środki na uspokojenie i dała mi relanium 0,2 czyli najsłabszy. Zapewniała że bezpieczny, dostają go głównie dziewczyny po poronieniach żeby "wytrzymaly" psychicznie do tego 12tyg, bo później ryzyko sporo maleje. Nie brałam jeszcze ale w razie czego cieszę się że mam.

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry