reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Ja podobnie jak wy czuję sie mega senna,najlepiej przelezalabym w łóżku cały dzień. Dodatkowo ból piersi ale jeszcze znośny i to towarzyszący mi od początku ciąży. Na L4 jestem od początku ciąży,bo n8e chciałam się stresować w pracy,a pracuję w aptece,w duzej sieci. Caly czas na klimatyzacji i bezposredni kontakt z chorymi i wszelkimi paskudstwami.
Jutro mam wizytę o 15 i mam nadzieję ze wkoncu zobaczę bijące serduszko.
 
reklama
Hej dziewczyny ja wlasnie po pracy..jestem taka padnieta...jutro do lekarza..juz sie stresuje i mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze..brzuch dalej boli zwłaszcza jak siedze i rozmyslam nad l4...

Milego dnia i udanych wizyt

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
tak, z bardziej błahych tematów... wypadanie włosów to objaw już ciążowy, czy dopiero połogowy??
może to urojenia, ale wydaje mi się, że wyciągam je garściami ;//
 
Hej dziewczyny ja wlasnie po pracy..jestem taka padnieta...jutro do lekarza..juz sie stresuje i mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze..brzuch dalej boli zwłaszcza jak siedze i rozmyslam nad l4...

Milego dnia i udanych wizyt

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Wstępnie chciałam pracować jakiś czas 4-5 miesiąc... ostatecznie te pierwsze tygodnie dają mi tak popalić- uznałam, że skorzystam z przywileju i odpocznę. Fizycznie się nie przemęczam, ale niestety system 12h, który jest dość wyczerpujący - jeszcze kilka dniówek i L4 :)
 
reklama
Do góry