reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Dziewczyny w którym tygodniu ciąży najlepiej pójść do lekarza? Chciałabym żeby już biło serce.
Ciężko mi wyliczyć bo mam nieregularne, długie cykle :/
Szacując betę wychodziło,że owulację miałam około 18-20 dc.
31dc- beta 44,65, 33dc-beta 114,4.
 
reklama
No tak, ale przy pustym pęcherzu te przyrosty nie będą prawidłowe. Pamietam, ze moja przyjaciółka badała betę przy podejrzeniu pustego jaja i ta beta rosła jej tak naprawdę nieznacznie.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
No tak, ale przy pustym pęcherzu te przyrosty nie będą prawidłowe. Pamietam, ze moja przyjaciółka badała betę przy podejrzeniu pustego jaja i ta beta rosła jej tak naprawdę nieznacznie.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Nie zawsze tak jest, ja miałam dobre przyrosty przy pustym jaju :(. Można zrobić dla świetego spokoju, ale nie da to 100% pewności, że jest zarodek.
 
Witam dziewczyny
Regularnie Was podczytuje ale nie lubię pisać z tel. przykro mi z powodu strat dzieciaczków trzymajcie się dziewczyny. Tak jak w poprzedniej ciąży nie wiedziałam co to mdłości tak już wiem doskonale, że lepiej jest bez nich :). Kolejną wizytę mam 22.06 mam nadzieje że będzie ok na pierwszym USG był pęcherzyk i żółtko wg usg 5w4d było 8 czerwca termin jednak wyznaczyła na 30.01.2018 roku. Według kalkulatorów termin mi wychodził między 1-2 lutego. W poniedziałek jeszcze się zestresowałam bo zauważyłam że na podbrzuszu z lewej strony miałam lokatora nieproszonego (kleszcza) ale był zasuszony mam nadzieje, że będzie wszystko ok. Dziewczyny a jak u was z kondycją jeździ, któraś z was na rowerze bo sama już nie wiem czy można czy nie niby sport nie szkodzi :). Postanowiliśmy, że powiemy naszemu synowi, że będzie mieć rodzeństwo i miała to być tajemnica ale że Wojtuś już od dawna chciał rodzeństwo to zanim wyszłam do niego na plac to już pół osiedla wiedziało :szok:.
Życzę Wam miłego dnia i mało stresów.

Ja mojemu też powiedziałam w dniu w którym zrobiłam pierwszy test. Pierwsze co powiedział jak przyszła moja mama (żadnego cześć czy cokolwiek): "Babcia, a mama ma dzidzi w brzuszku!" :D Na placu zabaw też latal za dziećmi i się chwalił że będzie mieć braciszka :D
 
@Paola1106 jesli nie ma przeciwskazan to smialo mozesz jezdzic.
Ja jezdze rowerem, zreszta w Holandii kobietki to na rower wsiadaja poki im brzuszek nie przeszkadza w jezdzie.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny w którym tygodniu ciąży najlepiej pójść do lekarza? Chciałabym żeby już biło serce.
Ciężko mi wyliczyć bo mam nieregularne, długie cykle :/
Szacując betę wychodziło,że owulację miałam około 18-20 dc.
31dc- beta 44,65, 33dc-beta 114,4.
Ja miałam owu chyba w 21 dc. Niby serduszko zaczyna działać w 22 dniu po poczęciu, więc mam nadzieję, że za tydzień będzie już coś widać bo to będzie 32dzień po zapłodnieniu.
 
Witam dziewczyny
Regularnie Was podczytuje ale nie lubię pisać z tel. przykro mi z powodu strat dzieciaczków trzymajcie się dziewczyny. Tak jak w poprzedniej ciąży nie wiedziałam co to mdłości tak już wiem doskonale, że lepiej jest bez nich :). Kolejną wizytę mam 22.06 mam nadzieje że będzie ok na pierwszym USG był pęcherzyk i żółtko wg usg 5w4d było 8 czerwca termin jednak wyznaczyła na 30.01.2018 roku. Według kalkulatorów termin mi wychodził między 1-2 lutego. W poniedziałek jeszcze się zestresowałam bo zauważyłam że na podbrzuszu z lewej strony miałam lokatora nieproszonego (kleszcza) ale był zasuszony mam nadzieje, że będzie wszystko ok. Dziewczyny a jak u was z kondycją jeździ, któraś z was na rowerze bo sama już nie wiem czy można czy nie niby sport nie szkodzi :). Postanowiliśmy, że powiemy naszemu synowi, że będzie mieć rodzeństwo i miała to być tajemnica ale że Wojtuś już od dawna chciał rodzeństwo to zanim wyszłam do niego na plac to już pół osiedla wiedziało :szok:.
Życzę Wam miłego dnia i mało stresów.
Moj lekarz zabronił mi jeździć rowerem, ale to dlatego, że jestem po 3 poronieniach i dmucha na zimne. Jak wszystko jest w porządku to śmiało możesz jeździć tylko uważaj na piratów rowerowych i unikaj wstrząsów, jazdy po jakichś dziurach itp :-).
 
Mavika mi też wizyta wypada 32 dni po teoretycznym zapłodnieniu. W 1 ciąży poszłam od razu po teście i były 2 tygodnie stresu i czekania.W 2 ciąży gin zasugerował telefonicznie żebym przyszła w 8 tyg.
Teraz 3 ciąża a ja zamiast być wyluzowana to coraz bardziej łapie stresa [emoji53]

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja jakoś teraz w tej drugiej mniej ale wlasnie też czekam dwa tygodnie na pierwszą wizytę

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry