reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Ja dziś znowu mam dzień śpiocha. I agresora na wszystkich. A mój zdziwiony. Tak jak bym pierwszy raz była w ciąży i pierwszy raz się tak zachowywała. I tu chyba sprawdza się powiedzenie że faceci rozwijają się do 5 roku życia a później tylko rosną.

Haha u mnie jest podobnie mimo że mam dwoje dzieci już to chłop nadal wiedza zerowa :-D

85993e3kh6uv52oc.png
 
Miałam być na 18.15 a przede mną jeszcze 6 osób
emoji24.png
chyba jajko tu zniosę...

czekamy tu na dobre wiesci :)

no ja postaram sie przez ten tydzien myslec pozytywnie, wcale nie chcialam wizyty tak szybko,ale jak dzwonilam to pigula wypytala sie kiedy mialam ostatnia @ policzyla i ona sama ten tremin podala, wiec mialam nadzieje ze ona wie co robi i bedzie cos juz widac :/
 
Hej :)
Mam nadzieję że na dniach do was dołączę.... okres mi się spóźnia :D staramy się już dłuższy czas a cykle mam bardzo regularne, jutro z rana test :D bo nie jestem w stanie już dłużej wytrzymać :)
 
reklama
Dziewczyny od czego zależy poziom bety hcg? Piszecie że macie ok 350 a ja tyle miałam tydzień temu, 2 dni po terminie @, a @ miałam 1.05, jutro przed wizytą u ginekolog mam powtórzyć betę i progesteron.
 
Do góry