reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Napewno nie jest to taka okresowa krew to taka woda brązowa przy podcieraniu wiec to mnie jakoś uspokaja. Usg mam na 13.06 w klinice ale chyba nie wytrzymam i zadzwonię do mojej ginekolog co chodziłam przed invitro czy nie zrobiłaby mi Usg. Wychodzi mi ze to 5 tyd może już coś zobaczy.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Jeśli masz taką szansę i jeśli to Cię uspokoi to zawsze możesz iść do tej gin,zobaczy jak maluszek się rozwija i powie Ci wiek ciąży.

Ja mam jakiegoś pecha,przy każdej ciąży mam opryszczkę!!!Dzisiaj rano wstałam i bach opryszczka na ustach,w chacie ospa Ja mam opryszczkę.

85993e3ksvtwfcz1.png
 
reklama
Ssabrinaa ja tez mialam opryszczke i to co rusz nowa..
A tak apropo to u mnie tez pokazuje 5tydzien i 3 dzien dzis.

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ropuszka ja nigdy tak nie miałam. Ale moja psiapsioła była dziś i też ma plamienia takie brunatno-brązowe i lekarka mówiła że na usg jest ok. To jej pierwsza ciąża i lekarka powiedziała że to też jest szok dla organizmu. Ja wiem że Ty jesteś w wyjatkowej sytuacji. Ale skoro lekarz mówi że ok, to musi być ok. Odpoczywaj dużo, relaksuj się i myśl pozytywnie.
 
Mam nadzieje dziewczyny ze będzie ok bo ta kruszynka jest moim lekarstwem na wszystko . W życiu nie czułam takiego szczęścia jak zobaczyłam dwie kreski i beta rosła [emoji7]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Ropuszka666 skoro brązowa i lekarz mówi że spokojnie to tak trzeba do tego podejść, chociaż domyślam się jakie to trudne. I niestety bywają przypadki kobiet które nawet przez całą ciążę tak maja a dzieci zdrowe się rodzą! Wiec zobaczysz u Ciebie tez będzie dobrze [emoji5]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zrobiłam sobie pamiątkowe zdjęcie testu ;D Dziewczyny macie już mdłości czy jakieś inne objawy? Bo u mnie nic oprócz bólu piersi...
 

Załączniki

  • IMAG1220_1.jpg
    IMAG1220_1.jpg
    869,8 KB · Wyświetleń: 113
Sylviia ja nie mam mdłości. Piersi bolą ale chyba mniej niz kilka dni temu. Czasami cos tam mnie brzuch zaboli

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mnie troche ciagnie w dole brzucha..procz tego mam mniejszy apetyt i jak zawsze bylam lakomczuchem slodkosci to teraz w ogóle nie mam ochoty na słodycze..czesto tez po zjedzeniu czegokolwiek czuje żołądek jakby mial zaraz wejsc mi do gardła..
Jutro powtarzam test..choc tak naprawde zrobiłam juz trzy srednio co dwa dni to tak naprawde dzis mialam termin miesiaczki (ostatnia 4.05) wiec dla pewnosci zrobie jeszcze jutro ;)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry