reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Nasz watek byl założony po za głównymi tematami przyszle mamy a teraz juz mamy swoj folder lutowe mamy 2018 :)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oprocz tego ze chce mi sie ciagle spac i nie chce mi sie w ogole jesc to w miarw nawet

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja zaczynam sie stresować poniedziałkowa wizytą u lekarza. Boję się żeby wszystko było dobrze, i mam nadzieję ze będzie juz serduszko [emoji5]

Milej soboty [emoji5]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
gosiunia przyjemnego moczenia się ;)
mysiaka92 mi też jakoś apetyt nie dopisuje Oo senność normalka,gdzie usiądę to oczy mi się zamykają.
Flower spokojnie,wszystko będzie dobrze i nie stresuj się jak serducha jeszcze nie będzie bo to jeszcze jest wcześnie,najlepiej iść na pierwsze usg tak po 6tc żeby ominąć niepotrzebnego stresa.

A co do ospy to mojemu starszakowi mija teraz ponad 3tygodnie i jeszcze ma kilka krostek,ale to tylko te gigantyczne co mial długo znikają,mój młodszy ma strasznie dużo i ciekawe ile jemu zajmie pozbycie się krost ?
Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Zazdroszczę wam tych wizyt,w UK inaczej podchodzą do ciężarnych i pierwsze USG to będę mieć robione około 12tc jeśli wszystko będzie ok a tak to wizyta z położna,założenie karty i podstawowe badania zrobi i tyle.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
Ssabrinaa chyba nie moglabym w UK mieszkac.. Ja bym najchetnie ciagle monitorowala czy wszystko ok.. Najlepiej na stale przyczepic to do sluchania serca (nie pamietam nazwy)

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry