reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

mysiaka92 przy drugiej ciąży zakupiłam sobie to urządzenie do podsłuchu serducha i dawało mi to troszkę spokoju kiedy mogłam posłuchać serduszka kiedy chciałam ;) a co do życia w UK to można się przyzwyczaić :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
@Ssabrinaa u mnie według aplikacji jest juz 6 tydzień, i jak dzwoniłam to tez pytała o ostatnią@ zeby umówić na 6-7 tydzień wiec boje sie ale tez nie mogę się doczekać!

Współczuję tego czekania na 12 tydzień, chyba bym nie wyrobila

Co do kostek po ospie to mojemu młodemu po 1,5 miesiąca schodzily az

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też się zapisywałam na 6 tydzień. Może uda się zobaczyć serduszko. Co do ospy to chyba nic nie poradzę bo przechodzilismy ja 5 lat temu. Pamietam tylko ze mlodsza (miała rok) była strasznie obsypana i na buzi zostały 2 blizny. Ja idę ogarnąć dom bo wygląda jak po huraganie. Ja nawet nie wiem kiedy się ten bałagan robi. Ale w tygodniu ja po prostu podadam po pracy. Mógłabym spać 20 h/d więc zostaje tylko sobota z miarę wolnym czasem i siłami.
 
Ja też muszę dzisiaj chatę ogarnąć,pranie zaraz nastawie bo zapowiada się ciepło dzisiaj więc szybko wyschnie,a mam sporo tego.Wczoraj pościele poprałam i wystawiłam na ogródek a po 30 minutach dosłownie urwanie chmur przyszło i tak caluśkie popołudnie lało!
 
Ja wczoraj sprzatalam i okno umylam nawet. A dzis jestem u rodziców swoich na Kaszubach a tu ciagle "a co bys zjadla"

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam wizyte dopiero 20.06 takze jeszcze troche trzeba poczekac...ale tez sie stresuje czy bedzie wszystko dobrze..dzis tez mam sporo sprzatania..a po poludniu jedziemy na dzialke poleniuchowac:) milego dnia kochane!!!

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny widzę ze wy macie już niektóre ciąże za sobą , Ja wczoraj zaczęłam plamić na brązowo nie ma żywej krwi , przy podcieraniu wypływa z Luteina jak się załatwiam . Ogólnie jestem przerażona [emoji20]Ja jestem po invitro bo nie było szans na naturalna ciąże i biorę masę leków wiec jak zadzwoniłam do lekarza to powiedział ze biorę wszystko co można i czasami tak jest ze się plami .czy któraś z was kiedyś tak miała ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ropuszka666 najważniejsze że lekarz wie o tym a Ty bierzesz leki i nie denerwuj się,niektóre kobiety plamia na samym poczatku i rodza zdrowe bobasy,myśl pozytywnie.Jak będziesz widziała że mocniej krwawisz i zmienia sié kolor,skontaktuj się z lekarzem albo jedz do szpitala!
 
Slyszalam że niektore kobiety plamia na poczatku ciazy a niektore nawet @ maja do ktoregos miesiaca

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Napewno nie jest to taka okresowa krew to taka woda brązowa przy podcieraniu wiec to mnie jakoś uspokaja. Usg mam na 13.06 w klinice ale chyba nie wytrzymam i zadzwonię do mojej ginekolog co chodziłam przed invitro czy nie zrobiłaby mi Usg. Wychodzi mi ze to 5 tyd może już coś zobaczy.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry