reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Ją mam córki w odstępie dwóch lat , a dzięki kombinacji z reformą edukacji do szkoły chodzą rok po roku. Kłócą się strasznie, a momenty , że ładnie się razem bawią należą do rzadkości. Aktualnie próbują przygotować pokoje na rozpoczęcie roku szkolnego i od dwóch godzin strugaja kredki.
 
reklama
Co za pogoda...pada i pada...jak wyjrzy słońce to na moment i za chwile znów szaro- buro i deszcz, oj chyba muszę budyń zjeść [emoji12][emoji30]

U mnie jest różnica 4 lat i 10 mc, rocznikowo 5 lat, teraz tez tak będzie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@luandzia1 cos zostalo z tych kredek po tym ich struganiu? [emoji23]

Nie narzekajcie, ze bedzie ciezko [emoji12] przynajmniej jakies doswiedczenie macie majac dzieci i jakos to ladnie ogarniecie :)
A co ja mam powiedziec? [emoji12] Ja noworodka na rekach w zyciu nie mialam! Doswiadczenia zadnego. A tu dwojka na raz [emoji33]
Jak dla mnie to jestescie w bardzie komfortowej sytuacji ode mnie [emoji23]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@luandzia1 cos zostalo z tych kredek po tym ich struganiu? [emoji23]

Nie narzekajcie, ze bedzie ciezko [emoji12] przynajmniej jakies doswiedczenie macie majac dzieci i jakos to ladnie ogarniecie :)
A co ja mam powiedziec? [emoji12] Ja noworodka na rekach w zyciu nie mialam! Doswiadczenia zadnego. A tu dwojka na raz [emoji33]
Jak dla mnie to jestescie w bardzie komfortowej sytuacji ode mnie [emoji23]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
a ja ci powiem może dziwne, ale bardzo chcialam byc w blizniaczej teraz, po ostatnim porodzie włączyl mi sie instynkt jakis i marzy mi sie wielka rodzina, a ja juz uwazam, że za stara bedę na kolejne dziecko, teraz trzecie w drodze i chyba raczej koniec na tym, żaluje jednego, że tak pozno sie obudzilam, no takie zycie ehh
 
a ja ci powiem może dziwne, ale bardzo chcialam byc w blizniaczej teraz, po ostatnim porodzie włączyl mi sie instynkt jakis i marzy mi sie wielka rodzina, a ja juz uwazam, że za stara bedę na kolejne dziecko, teraz trzecie w drodze i chyba raczej koniec na tym, żaluje jednego, że tak pozno sie obudzilam, no takie zycie ehh

To jak ja...teraz niby myśle, ze trójka nam starczy, ale obawiam się, ze jak przejdzie czas odstawienia od piersi zachce mi się jeszcze...a raz, ze już lata nie te, dwa, ze po 3 CC na czwarta na pewno bym się nie zdecydowała


16ud3e3kpztre1wh.png
 
NianiaOgg Ojj ja tez takie postanowienie miallam haha Ze będę sobie salateczki robić , zero smażonego tylko na parze Zero słodyczy Tylko owoce i warzywka Dużo wody i soczków A jak jest ?? Hehe Zupełnie odwrotnie Wzięło mnie na słodycze i tluste żarcie Przed ciazo nie jadłam białego pieczywa a teraz codziennie muszę wciągnąć ze 2 bułeczki
Skaczy się pewnie tak jak w ciąży z synem ze przytyje ponad 20 kg
Z córko było mniej bo "tylko" 16


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Skąd ja to znam[emoji34]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry