reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Chrząszczyk, i tak powinno być, oby ten spokój został z Tobą do wizyty

serena22, mu się przy córce nie sprawdził a z synkiem nawet nie patrzyłam na niego

Dotkass, u mnie 4 ciąża a dzidziuś będzie 3 więc my na tym samym wózku jedziemy ;) ja Pawełka już w 14 tygodniu czułam i byłam pewna że to on tak pyka ;) tego się nie da z niczym pomylić :)

Zgadzam się [emoji16] to cudowne uczucie...z kolejnych zabobonów słyszałam ze chłopca szybciej się wyczuwa, bo wcześniej daje o sobie znać ruchliwością [emoji12]...dziewczynki czułam później, Emme wcześniej od Amelki ale to i tak nie było tak wczesnie


16ud3e3kpztre1wh.png
 
reklama
Zgadzam się [emoji16] to cudowne uczucie...z kolejnych zabobonów słyszałam ze chłopca szybciej się wyczuwa, bo wcześniej daje o sobie znać ruchliwością [emoji12]...dziewczynki czułam później, Emme wcześniej od Amelki ale to i tak nie było tak wczesnie


16ud3e3kpztre1wh.png
Tutaj się zgodze[emoji4]bedac w drugiej ciazy kiedy powiedzialam lekarzowi , że czuje ruchy dziecka odpowiedzial, że to za wcześnie. Wiedziałam, że mam rację wiec z nim nie dyskutowalam. Teraz też od jakiegoś czasu czuje takie delikatne smyrniecia najczęściej kiedy leżę na plecach. Dziś kucajac przy obieraniu ziemniaków poczułam zdecydowane smyrniecie na samym dole brzucha[emoji7]chyba moja pozycja mu nie odpowiadala. Lekarzowi nie będę o tym mówić, bo to faceta wiec na własnej skórze nie doznal[emoji38]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Chrząszczyk ja poczułam z boku lekko po ukośnie od pępka (mam wysoko macice jak na swój tydz ciąży)

@tialana podobno tak...mi najbardziej brakowało karmienia piersią...już nie mogę się doczekać [emoji6] ruchów tez, jak sobie przypomnę to wypinanie...achhhh [emoji7]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dotkass ja karmię skończyłam w pierwszej połowie czerwca i chwilę później dowiedziałam się że jestem w ciąży więc zatęsknić nie zdążyłam ale brakuje mi tego.
Mi też od dwóch może trzech dni wydaje się że czuje jakieś ruchy na wysokości blizny pi cc ale pewności nie mam ;)

No jak kolano a oczywiście jak zdjęcie zrobiłam to już nie wystawało tak bardzo, moje bąble niesamowicie się wierciły i ten mój gigantyczny brzuch tańczył we wszystkie strony
 
Cholera, nie dość, ze ucho mnie nawala to na dodatek zjadłam śledzia na kolacje u mnie zgaguje...blehhh

No nic dobrej nocy Kochane [emoji182]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry