reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

1502216537-aaaaaa.jpeg
Żyje,podskakuje :) kość nosa ok,przyziernosc ok ,serduszko ok :) rycze z radości [emoji177]
 
reklama
mama _zuzanki, śliczna Zosia

mavika, mu by się przydało żeby sama perfekcyjna wpadła posprzątać ;)

Dotkass, a niedawno pisałam że ciekawe która pierwsza poczuje ruchy ;) który to tydzień?

Sylviia, super że wszystko ok :)


My też po prenatalnych, wszystko ok, maluszek ruchliwy ale nawet się ustawiał jak trzeba do pomiarów i prawdopodobnie chłopczyk
Gratuluje synka[emoji188][emoji178]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
1502216537-aaaaaa.jpeg
Żyje,podskakuje :) kość nosa ok,przyziernosc ok ,serduszko ok :) rycze z radości [emoji177]
Gratulacje[emoji259]
mama _zuzanki, śliczna Zosia

mavika, mu by się przydało żeby sama perfekcyjna wpadła posprzątać ;)

Dotkass, a niedawno pisałam że ciekawe która pierwsza poczuje ruchy ;) który to tydzień?

Sylviia, super że wszystko ok :)


My też po prenatalnych, wszystko ok, maluszek ruchliwy ale nawet się ustawiał jak trzeba do pomiarów i prawdopodobnie chłopczyk


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
mama _zuzanki, śliczna Zosia

mavika, mu by się przydało żeby sama perfekcyjna wpadła posprzątać ;)

Dotkass, a niedawno pisałam że ciekawe która pierwsza poczuje ruchy ;) który to tydzień?

Sylviia, super że wszystko ok :)


My też po prenatalnych, wszystko ok, maluszek ruchliwy ale nawet się ustawiał jak trzeba do pomiarów i prawdopodobnie chłopczyk

14 tydz, dokładnie 13tydz i 5 d...trzecia ciąża [emoji6] tych ruchów nie nazwałabym jeszcze wyraźnymi, takie lekkie mizianie od środka, myśle, ze po dzisiejszych męczarniach na usg się rozszalał Maluch [emoji12]

1502216537-aaaaaa.jpeg
Żyje,podskakuje :) kość nosa ok,przyziernosc ok ,serduszko ok :) rycze z radości [emoji177]

Super [emoji16]

Świetnie. Same dobre wiadomości. Mnie również jutro czeka wizyta. Jestem wyjatkowo spokojna[emoji7]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

I tak ma być [emoji7][emoji8]




16ud3e3kpztre1wh.png
 
reklama
Chrząszczyk, i tak powinno być, oby ten spokój został z Tobą do wizyty

serena22, mu się przy córce nie sprawdził a z synkiem nawet nie patrzyłam na niego

Dotkass, u mnie 4 ciąża a dzidziuś będzie 3 więc my na tym samym wózku jedziemy ;) ja Pawełka już w 14 tygodniu czułam i byłam pewna że to on tak pyka ;) tego się nie da z niczym pomylić :)
 
Do góry