reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Mnie też męczy zmęczenie:(
O Kiedy jesteście na zwolnieniu lekarskim? Czy ktoś jeszcze pracuje?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja pracuje i zamiar pracowac do samego konca. Jestem w trakcie otwierania swojego zlobka. Nie spodziewalam sie teraz choc tak dzieciaczek wyczekany przez tyle lat. Tylko kiepskie to ze lezec musze teraz ale nadrabiam papierki, ktore daje rade z lozka robic.
 
Mnie też męczy zmęczenie:(
O Kiedy jesteście na zwolnieniu lekarskim? Czy ktoś jeszcze pracuje?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja pracuje i jak bedzie okej i bez problemow to jeszcze, ze 2 miesiace popracuje. Lekarz mi juz zapowiedzial, ze maks do okolo 20tc bede mogla pracowac i to pod warunkiem ksiazkowej ciazy.
Z pojedyncza chcialam pracowac jak najdluzej ale z blizniacza juz nie jest tak kolorowo.

Ja zdziadzieje siedzac w domu [emoji33]no ale zdrowie dzieci wazniejsze. Najwyzej naucze sie dziergac czy cos w tym stylu [emoji23]

[emoji173]️[emoji173]️
 
Ja wolałabym później zamkniętą grupę, bo jestem raczej wstydliwa [emoji39] chodzi przede wszystkim o zdjęcia. Ale jeśli będzie otwarta to też ok, bo przecież nie muszę dodawać zdjęć :) zresztą mój brzuch na razie bywa tylko wzdęty więc nie ma co fotografować. Facebook jest kiepski jeśli chodzi o komunikację grupowa, dziewczyny mają rację, tu się wygodniej wszystko czyta.
 
Ja pracuje i jak bedzie okej i bez problemow to jeszcze, ze 2 miesiace popracuje. Lekarz mi juz zapowiedzial, ze maks do okolo 20tc bede mogla pracowac i to pod warunkiem ksiazkowej ciazy.
Z pojedyncza chcialam pracowac jak najdluzej ale z blizniacza juz nie jest tak kolorowo.

Ja zdziadzieje siedzac w domu [emoji33]no ale zdrowie dzieci wazniejsze. Najwyzej naucze sie dziergac czy cos w tym stylu [emoji23]

[emoji173]️[emoji173]️

Ah te nasze plany [emoji23] ja też mam plany... Chciałabym pracować jak najdłużej, myślę że jeśli wszystko będzie ok to będę pracować do końca roku. W zimie, z brzuchem i jeszcze w sezonie grypowym lepiej mi chyba będzie na zwolnieniu. Tylko będę musiała pewnie kogoś wczesniej przeszkolić, bo nie będzie tak łatwo mnie zastąpić [emoji12]
@Paraplu, możesz już dziergać jakieś skarpetki dla maluchów, na zimę jak znalazł [emoji23]
 
Cześć dziewczyny, u mnie leje, wieje i zimno grrr Pierworodny zasnął, ja też jestem padnięta, żebym jeszcze miała po czym... Chyba ta pogoda taka kiepska :(Jesteśmy w trakcie małego remontu łazienki i wczoraj opróżniałam dwie duże szaf w łazience, jakaś katastrofa ile nachowanych rzeczy w nich było. Przed nami jeszcze mały remont pokoju i zupełnie nie mam polotu do planowania i wybierania kolorów i w ogóle... Mój śmieje się, że on się wszystkim zajmie, ale aż się boję jak on o wszystkim zdecyduje.....
 
reklama
Do góry