reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Mój syn złapał chyba opryszczke :/ nigdy u nas nikt tego nie lapal a ten teraz jak jestem w ciąży :/
 
reklama
Hej dziewczyny tak mnie dzis brzuch boli ze az w glowie sie kreci jak wstaje...zdecydowalam sie dzis isc do lekarza zamiast w srode...wlasnie czekam...trzymajcie prosze kciuki...bardzo sie stresuje...

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Będzie dobrze! [emoji110]

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
Hej dziewczyny tak mnie dzis brzuch boli ze az w glowie sie kreci jak wstaje...zdecydowalam sie dzis isc do lekarza zamiast w srode...wlasnie czekam...trzymajcie prosze kciuki...bardzo sie stresuje...

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Powodzenia, trzymamy kciuki :D

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, tak was czytam i serdecznie współczuje. Wasze złe samopoczucia, wisielcze humory, zamartwianie się. Mnie to zupełnie nie dotyczy, nie wiem czy to dobrze czy źle ale czuje się świetnie, mam dobry humor, nie wymiotuje, nie mam tez złych myśli ze coś złego może się stać. Zaczęłam właśnie 8 tydzień 22 mam wizytę u gina i liczę ze wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam was i wysyłam wam mnóstwo dobrej energii i pozytywnych myśli. :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Oczywiście, że to dobrze! :)

7v8r3e3ks5w4vsea.png
 
Ja używam z polecenia z pharmaceris. Podobno też mają świetny płyn do higieny intymnej, ale jego jeszcze nie mam. Może kupię.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie planuje kupić jakiś pakiet na allegro za jedna przesyłka i się zastanawiam które wybrać.. a i kupiłam sobie dziś segregator na wszystkie wyniki, zdjęcia usg itp z forum mamaginekolog :)
 
reklama
Do góry