reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Ja nie mam czegos takiego. Dziwnie sie czuje pbo pobolewa mnie jajnik wczoraj lewy, a dzis prawy. W piatek wizyta to zapytam czy tak ma byc. Mam nadzieje w dalszym ciagu slyszec serduszko, wtedy tez ustalic mamy termin badan. Na test nifty my z mezem sie nie decydujemy chyba ze cos wyjdzie nie tak podczas usg, choc nie biore takiej opcji pod uwage
 
U mnie nasilenie mdłości i paskudny nastrój... Raczec mi się chce od rana a mój mąż w sobotę sobie na mnie pouzywal i do dzisiaj ciche dni mamy... Już mnie wkurza bo żadnej pomocy od niego nie mam tylko gdzie się nie pojawi to bajzel zostawia! Żeby nie te mdłości to bym wyjechała do mamy i niech sobie gnije w tym bałaganie...

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
U mnie też kichawa. Wczoraj chciałam popołudniu się położyć i odpocząć, bo czułam się zmęczona i jak próbuje z tym walczyć to wtedy czuje się jeszcze gorzej. Jest mi niedobrze i duszno... a tak to krótka drzemka i trochę mi lepiej. To mi powiedział, że mam nie przesadzać, że to tylko ciąża i że nie zwalnia mnie to z życia. I dodatkowa obraza, bo nie mam ochoty na seks. Też mamy ciche dni... Niech spada.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to ja doloze swoje bo moje mdlosci cala noc mnie dobijaly dodatkowo co 2 godziny wstawalam do wc.. Pozniej pobudka o 5 i jakos o 7 dopiero zasnelam... Eh nie wiem jak dzisiejszy dzien przezyje od rana wykonczona .. W gratisie od wczoraj brzuch mnie boli...cos w tym chyba jest ze 9 i 10 tydzien najgorszy ..
 
Cześć dziewczyny, tak was czytam i serdecznie współczuje. Wasze złe samopoczucia, wisielcze humory, zamartwianie się. Mnie to zupełnie nie dotyczy, nie wiem czy to dobrze czy źle ale czuje się świetnie, mam dobry humor, nie wymiotuje, nie mam tez złych myśli ze coś złego może się stać. Zaczęłam właśnie 8 tydzień 22 mam wizytę u gina i liczę ze wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam was i wysyłam wam mnóstwo dobrej energii i pozytywnych myśli. :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny tak mnie dzis brzuch boli ze az w glowie sie kreci jak wstaje...zdecydowalam sie dzis isc do lekarza zamiast w srode...wlasnie czekam...trzymajcie prosze kciuki...bardzo sie stresuje...

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry