reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Jak tak Was poczytuje to się zastanawiam nad tym czy u nas wszystko będzie dobrze. Czy maleństwo się rozwija i czy serduszko bije.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Paraplu, Martula, Dorcia wiem co czujecie :( U mnie serduszko ostatnim razem przestało bić w 11 tyg i choć staram się myśleć pozytywnie wiem ze ten niepokój w sercu mnie nie opuści juz do końca ciąży bo przestało dla mnie istnieć pojęcie bezpieczny etap ciąży..
Od wczoraj mdłości mniejsze i brzuch mniej ciągnie i z jednej strony to sobie myślę że może troszkę ta huśtawka się uspokaja a z drugiej już swiruje ze coś jest nie tak..
Obyśmy wszystkie szczęśliwie dotarły do lutego! :tak:
Witam nowe mamusie :-) :)
Doskonale to rozumiem. Ja bardzo się cieszę, że ostatnio nie zdążyłam usłyszeć serduszka, bo na pierwsze USG zapisałam się późno. Wiem, że dlatego było mi milion razy łatwiej to znieść. Dlatego z jednej strony dobrze jest zapisać się na 1 USG w okolicach 10-11 tygodnia, tylko mało kto tyle wytrzyma :)
 
Jak tak Was poczytuje to się zastanawiam nad tym czy u nas wszystko będzie dobrze. Czy maleństwo się rozwija i czy serduszko bije.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie też tak czytając o tych malusich serduszkach, które na jakimś etapie ciazy zamilkł zdołowało mnie lekko, bo mimo tego, że ja również straciłam dawno temu 15 to tygodniowa ciaze to starałam się nie mieszać tej ciazy z tamtą sytuacja, z tamtą ciaza. Wiem, ze poronienie to trauma i bol, strata praktycznie na dlugo lub na cale zycie, zaleznie od wrazliwosci kobiety. U mnie chyba do ostatnich moich dni, ostatniego tchnienia.Kiedy po poronieniu, kilka lat później ponownie rozgoscila się we mnie mała istotka chciałam wierzyć, że to tamten maluszek nie odpuścił i ponownie u mnie zawitał.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na to nie ma reguły, ciążę można stracić w każdym momencie. Mieliśmy przypadek w rodzinie, że dziewczyna zaszła w ciążę przed ślubem, wzięli ślub, zaraz potem przyszedł 7 tydzień i poroniła, i tak kilka ciąż później. Potem sie dlugo leczyli, zaszła w ciążę za 7 czy za 8 podejściem i się urodziła w końcu dziewczynka, drugiego mają chłopczyka. Dziewczyna koło 35 lat, a twarz ma jak 40-50 latka. Widać, że przeżycia zostawiły ślad na twarzy.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też mam wizytę 18 :) ja wczoraj miałam taki dzień czarnowidztwa, ale mi przeszło. Dzisiaj wierzę, że będzie ok. Zobaczysz obie usłyszymy serduszko za tydzien. :) Wiem, że najgorsza jest ta niepewność. Ja wolałabym od razu dowiedzieć się że coś jest nie tak, a tak człowiek nie wie czy już się cieszyć :) dlatego staram się żyć normalnie i nie wybiegać myślami do przodu.
Wierzę w to, że wszystkie dotrwamy do końca i w lutym będziemy się chwalić zdjęciami naszych pociech :). Ja byłam juz na 2 usg, słyszałam serduszko, piękny dźwięk <3. Wierzę, że nie przestanie bić i wszystko bedzie dobrze. na pewno dam znać 18-ego.
No i zaraz zaczną się badania genetyczne, jesteście juz pozapisywane? :)
 
Wierzę w to, że wszystkie dotrwamy do końca i w lutym będziemy się chwalić zdjęciami naszych pociech :). Ja byłam juz na 2 usg, słyszałam serduszko, piękny dźwięk <3. Wierzę, że nie przestanie bić i wszystko bedzie dobrze. na pewno dam znać 18-ego.
No i zaraz zaczną się badania genetyczne, jesteście juz pozapisywane? :)

Ja już w sumie bylam 5 razy na USG i na ostatnim to mój tańczył tak śmiesznie [emoji3] nie wierzyłam ze takie 2,2 cm a tak się rusza . Ja mam prenatalne na 28.07 czyli już nie długo. Przestałam już krwawić tylko jak podaje luteinę to tak troszkę czarnej mazi wiec mam nadzieje ze ten paskudniak krwiak się wchłania i z maluszkiem wszystko dobrze.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wierzę w to, że wszystkie dotrwamy do końca i w lutym będziemy się chwalić zdjęciami naszych pociech :). Ja byłam juz na 2 usg, słyszałam serduszko, piękny dźwięk <3. Wierzę, że nie przestanie bić i wszystko bedzie dobrze. na pewno dam znać 18-ego.
No i zaraz zaczną się badania genetyczne, jesteście juz pozapisywane? :)
Mój termin USG genetycznego dopiero na 9 sierpnia i tego dnia będę miała pobrana krew na test nifty. Wizytę kontrolną u lekarza mam teraz w czwartek i mam zamiar zapytać się czy nifty mogę przyspieszyc i zrobić jeszcze w lipcu. Jestem juz na poczatku 10tc więc może się zgodzi.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój termin USG genetycznego dopiero na 9 sierpnia i tego dnia będę miała pobrana krew na test nifty. Wizytę kontrolną u lekarza mam teraz w czwartek i mam zamiar zapytać się czy nifty mogę przyspieszyc i zrobić jeszcze w lipcu. Jestem juz na poczatku 10tc więc może się zgodzi.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Ale wiesz ze masz czas do 13 tygodnia bo potem na usg genetycznym kwiatki wychodzą?
 
reklama
Taki termin wyznaczył mi lekarz cos tam z kalendarza wyliczał. Co masz na myśli mówiąc kwiatki, bo aż się boje

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

1499633468-aaaaaa.jpeg


Moja dr mowila ze do 14 tyg trzeba się zmieścić .



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry