reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Kurcze dziewczyny mam jakiś kryzys z mdłościami dzisiaj... A już było znosnie ostatnio... Tak mnie mdli i mam wszystko pod kokardke że jeść nie mogę ani się ruszać. Niech ten dzień się skończy....

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans

Podobno 9-10 tydzień jest najgorszy w wymiotach wiec jeszcze chwilkę i wszystko minie. Ja dziś tez wymiotowałam 2 razy ale u Mnie to problem z tolerancja nabiału a lekarka kazała mi jeść dużo bo dziecko pożera wapń a zęby mnie bolą jak nigdy .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To jeszcze trochę meczami... Ja nie daje rady myć zębów bo mam momentalnie odruch wymiotny i tak myje na raty z przerwami... Jak mi minie to muszę iść do dentysty ale już się boję co będzie po tym niedomywaniu... ech...

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
@AlexF @martula1985 poprzednia ciaze, jej poczatki przechodzilam ksiazkowo, USG w 7tc cud miod i orzeszki. Mialam pozytywne nastawienie i w 10tc na USG dostalam po mordzie. Brak tetna.
Teraz dostaje doslownie pie*dolca ze stresu, zwlaszcza, ze zblizam sie do 10tc. Dzisiaj 8tc+3. Przestaje normalnie funkcjonowac :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@AlexF @martula1985 poprzednia ciaze, jej poczatki przechodzilam ksiazkowo, USG w 7tc cud miod i orzeszki. Mialam pozytywne nastawienie i w 10tc na USG dostalam po mordzie. Brak tetna.
Teraz dostaje doslownie pie*dolca ze stresu, zwlaszcza, ze zblizam sie do 10tc. Dzisiaj 8tc+3. Przestaje normalnie funkcjonowac :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Kochana rozumiem Cię doskonale, ja straciłam w 20tc a też czułam się dobrze i wszystko wydawało się w porządku, ale teraz będzie inaczej, będzie dobrze, zobaczysz :)
 
Kochana rozumiem Cię doskonale, ja straciłam w 20tc a też czułam się dobrze i wszystko wydawało się w porządku, ale teraz będzie inaczej, będzie dobrze, zobaczysz :)

Staran sie myslec pozytywnie ale raz wychodzi a raz nie. Ostatnio jest gorzej :(
Ja chce juz luty!!! Ehhh....



[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
Staran sie myslec pozytywnie ale raz wychodzi a raz nie. Ostatnio jest gorzej :(
Ja chce juz luty!!! Ehhh....



[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
Nie jesteś sama...ja jestem znowu u mamy ( tu jest mi lepiej,i nie myślę,że coś się stanie) w domu dostaje ataku paniki :( nie mogę znaleźć sobie miejsca...3 moje straty to był koszmar,też w 10 tc serduszko nie biło :(

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bosze... Zaczynam się stresować przez te Wasze opowiesci! Ja jestem właśnie w 10 tc... A wizytę mam dopiero na początku sierpnia... [emoji53]

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
Ja wlasnie tez stres odczuwam juz straszny. Wizyta w piatek i pozostaje miec nadzieje ze z bejbiczkiem i kosmowka bedzie dobrze. A dzis jeszcze tak mnie podbrzusze bolalo. U mnie bedzie pewno cc przez wade wzroku, alw zobaczymy wolalabym sn
 
Dziewczyny pamiętajcie jedno na naturę nie mamy wpływu . Jest ciężko , wiem bo teraz przy tym krwiaku cały czas liczę się z tym ze może być różnie ale trzeba myśleć pozytywnie. Dbamy o siebie i o dziecko i nic więcej zrobić nie możemy .Dla mnie po tylu latach to pierwsza ciąża i tłumacze sobie że zrobiłam wszystko co mogłam by znalazło się w moim brzuszku reszta już pewnie gdzieś jest zapisana a mi zostaje cierpliwie czekać na efekty . Nie wierze w zabobony ani jakieś przesądy ,dla Mnie to czysta biologia. Najgorsza sytuacja dla mnie to chyba to ze teraz widzę jak wielkie różnice są między kobietami i mężczyznami w życiu i jak wiele musimy przejść a nie zawsze spotykamy się z wdzięcznością ... Ja jeśli donoszę to będę miała cesarkę bo mam implanty kręgosłupa i powiem wam ze się cieszę bo wiem ze mniej zagrożeń niesie to dla dziecka a Ja trudno tyle zniosłam to i to zniosę .


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny widze ze wiekszosc z nas dzis ma jakis dolujacy dzien.. Ja tak samo bardzo cos mnie boli podbrzusze az profilaktycznie nospe bralam.. U mnie juz niby 9+2 tyg ale wizyta dopiero 17 zwariuje do tego czasu bo wiem ze moze sie wszystko zdarzyc a tego juz chyba bym nie zniosla... Staram sie nie swirowac ale ciezko oj ciezko.. My to baby takie jestesmy przerwazliwione niestety :( to faceci powinni rodzic oni by to wzieli na chlodno :p
 
Do góry