reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

1499505566-aaaaaa.jpeg


Mój chyba chciał powiedzieć "przepraszam" :/
I mówcie co chcecie, ale to jest urocze:-D
 
reklama
Dziewczyny, a w moim poście miało być, że specyfiki na potencję dla facetów są teraz dostępne bez recepty, nawet te na które wcześniej była Potrzebna :D
 
@AlexF jeju jak ja sie nie moge doczekac az bede na Twoim etapie! Moze troche sie uspokoje jak przebrne z radoscia USG w 10tc


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@AlexF jeju jak ja sie nie moge doczekac az bede na Twoim etapie! Moze troche sie uspokoje jak przebrne z radoscia USG w 10tc


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Minie szybko... Wczoraj u lekarza spotkałam dziewczyny, które mają miesiąc, dwa miesiące do porodu... Boszeeeee jak ja bym chciała być na tym etapie!!!

Pamiętaj, że ja dołączyłam z terminem 1.02, który i tak przesunął się na 28/30.01 więc jestem troszkę do przodu, za to na styczniówkach byłabym 100 lat za murzynami :D niby ten sam miesiąc a 30 w przypadku ciąży to przepaść ;)
 
Witam się sobotnio. W nocy deszcz teraz pochmurno. Oj nic się nie chce i jeszcze coś mnie dziś boli w jajniku i wogole jakiś taki dyskomfort w brzuchu czuję a dawno tak nie miałam i juz się stresuje. Teraz jest ten czas kiedy już raz przestało bić serduszko i mam stracha i stresa.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3skjol4llo8s8.png
Nasza psychika czyni cuda... Nie myśl, że to ten etap na którym kiedyś.... Wiem, że to boli, ale odłuży to wspomnie do szuflady z tyłu głowy i myśl o kruszynce, która już majstruje w Twoim brzuszku! Jest silna i zdrowa i potrzebuje usmiechniętej Mamusi bo emocje Mamusi udzielają się bączkowi :)

Cóż u Ciebie pogoda barowo - łóżkowa, bar odradzam, ale zostaje łóżko:D proponuję pyszną kawę i lody z bitą śmietaną! A później weź się za robotę, mi to zawsze pomaga :D

A w razie czego pisz na forum, zawsze ustawimy do pionu kogo trzeba :-D
 
Mam pytanie do dziewczyny, które mają za sobą minimum dwie cesarki. Jak było po drugim cc i następnym... Mnie czeka druga cesarka. Wczoraj spotkałam u lekarza dziewczyne, która po drugim cięciu czuła się o wiele lepiej niż po pierwszym, wstała po 6 godzinach i funkcjonowała całkiem ok. No i żyję z nadzieją, że i u mnie tak będzie....
 
reklama
Do góry