reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Witajcie Dziewczyny ☺️ widzę, że nie jestem jedyną osobą, która Was podczytuje, ale długo się nie ujawniałam. Cały czas miałam stresika, żeby zacząć z uwagi na 2 Iwcześniejsze poronienia. Aktualnie 3 podejście, mam nadzieję, że skuteczne, dzieci jeszcze nie mam. Wiek 28 lat, mężatka od 10 miesięcy, teren wielkopolska ☺️ u mnie termin na 3 lutego, w niedzielę będzie pełny 10 tydzień ☺️
Witaj, zapraszamy! Teraz Musi być już tylko pozytywnie ;)
 
reklama
Ropuszka666 bardzo mi przykro, że tyle musiałaś przejść! Musi być dobrze! Dzidzia pięknie rośnie i to najważniejsze! Reszta ułoży się, tylko 100% stosowania się do zaleceń lekarza!!!! 3mam kciuki i przytulam wirtualnie :wink:

PS a plamy z krwi zawsze spierałam zimną wodą i mydłem, pięknie schodzi, a szare to już wogóle robi robotę:)
 
@mavika mój jak zaczyna ze starszą rozmawiać to najpierw muszę wyjść z domu żeby tego nie słuchać a później jak zwracam mu uwagę że nie tak powinien z nią postępować to jeszcze się skłucimy. A że córka ma charakter po mamusi to co w głowie to na języku. Masakra.
 
Aż boję się zapytać... Ale pytam co wymyśliłem tym razem?
Nie tym razem właśnie. Zawsze mnie wspierał, jał dziecko zrobiło coś źle albo wypadało w bezzasadna histerie to jak krzyknęłam to stawał po mojej stronie. Zdążyłam się tym pochwalić przyjaciółce która jest u nas teraz a ten wczoraj kuźwa na mnie. Że ja mu słabość okazuje, że drę na niego PUCHE, zaczął go przytulać bo ja to taka zła matka jestem przecież. A on sobie przyjdzie i 18 do domu i dziecko robi z nim co chce bo tatuś roku. A na koniec jak się chciałam uspokoić i powiedziałam że nie mam ochoty z nim teraz rozmawiać to mi walnal: "Dobrze że ty mnie nigdy nie denerwujesz". No już mógł sobie swój pierwszy taki popis w życiu darować jak wie że jestem w ciąży i łatwo mnie wprowadzić z równowagi. Zwylam się w poduszkę i dziś nadal nie mam ochoty z nim gadać.
 
Wczorajsza wizyta u endokrynologa pomyślnie, wszystko jest dobrze, kontrola we wrześniu. Pani doktor kazała w rejestracji powiedzieć, że ciężarna, wtedy wizyta kosztuje połowę, a to ze względu na to, że muszą być częściej kontrole.

Zastanawiamy się gdzie jechać na urlop, czy lepiej nad morze (choć w upałach mogę się tam gorzej czuć, choć z drugiej strony jod i te sprawy), czy może lepszym miejscem byłoby np Zakopane, w Karpaczu byliśmy kilka razy i mamy plan tam pojechać, ale już z maluszkiem :D Zaraz po urlopie, pod koniec sierpnia, chce iść na zwolnienie, chce trochę pobyć w domu, poczytać, odpocząć, a przede wszystkim nie stresować się w pracy ;)

Miłego dnia wszystkim ;)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wczorajsza wizyta u endokrynologa pomyślnie, wszystko jest dobrze, kontrola we wrześniu. Pani doktor kazała w rejestracji powiedzieć, że ciężarna, wtedy wizyta kosztuje połowę, a to ze względu na to, że muszą być częściej kontrole.

Zastanawiamy się gdzie jechać na urlop, czy lepiej nad morze (choć w upałach mogę się tam gorzej czuć, choć z drugiej strony jod i te sprawy), czy może lepszym miejscem byłoby np Zakopane, w Karpaczu byliśmy kilka razy i mamy plan tam pojechać, ale już z maluszkiem :D Zaraz po urlopie, pod koniec sierpnia, chce iść na zwolnienie, chce trochę pobyć w domu, poczytać, odpocząć, a przede wszystkim nie stresować się w pracy ;)

Miłego dnia wszystkim ;)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Nad morzem raczej nie ma takich upałów
 
Nie można... Prawnie zakazane w Polsce...

Napisałam to z przekąsem. Poza tym - prawnie zakazane a 3/4 lekarzy to robi, a wręcz sami wychodzą z propozycją. Potem w dokumenty wpisuje się, że sytuacja zagrażająca życiu i nie było wyjścia. Swoją drogą - wazektomia jest legalna, a odwracalna w takim samym stopniu jak "podwiązanie jajowodów" - w pierwszych 5 latach prawie 90% szans. Ale żyjemy w takim kraju gdzie równouprawnienie to niestety tylko w teorii


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

f2w33e3kaecxqxsl.png

mhsv3e5e6jjcv2wd.png

3nr50tsdor35ph2b.png

kjmne6ydff517wxw.png
[/QUOTE]
Widzisz żyjemy chyba w dwóch Polakach bo moja koleżanka urodziła w zeszłym roku drugie dziecko w wieku 35 lat i więcej dzieci nie chce i że względu na wiek i w ogóle. Chciała podwiązać jajowody, ale usłyszała że absolutnie, jest to zakazane i nie ma takiej opcji... Cóż podkarpackie 8-)
W naszym państwie nie kupisz tabletki po bez recepty, aptekarz może Ci Jej nie sprzedać bo klauzula sumienia.... Za to wszystkie specyfiki są teraz dostępne bez recepty nawet te, na które trzeba było ją mieć jeszcze jakiś czas temu. Podwiązanie nie, ale wazektomia ok. Czasami mam wrażenie, że cofamy się do średniowiecza...
 
reklama
Witajcie Dziewczyny ☺️ widzę, że nie jestem jedyną osobą, która Was podczytuje, ale długo się nie ujawniałam. Cały czas miałam stresika, żeby zacząć z uwagi na 2 Iwcześniejsze poronienia. Aktualnie 3 podejście, mam nadzieję, że skuteczne, dzieci jeszcze nie mam. Wiek 28 lat, mężatka od 10 miesięcy, teren wielkopolska ☺️ u mnie termin na 3 lutego, w niedzielę będzie pełny 10 tydzień ☺️
Witaj, zapraszamy :)
 
Do góry