reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Witajcie Dziewczyny ☺️ widzę, że nie jestem jedyną osobą, która Was podczytuje, ale długo się nie ujawniałam. Cały czas miałam stresika, żeby zacząć z uwagi na 2 Iwcześniejsze poronienia. Aktualnie 3 podejście, mam nadzieję, że skuteczne, dzieci jeszcze nie mam. Wiek 28 lat, mężatka od 10 miesięcy, teren wielkopolska ☺️ u mnie termin na 3 lutego, w niedzielę będzie pełny 10 tydzień ☺️

Witam Cie i rozgosc sie.
Wspolczuje poronien. Teraz bedzie juz dobrze kochana.Spokojnej ciazy Ci zycze
 
reklama
A ja naprawdę czuje że chyba za stara jestem na ciążę. Mój to wyobraża sobie że ja się czuję normalnie i powinnam wszystko ogarnąć jak bez ciąży. A ja strasznie jestem zmęczona, śpiąca i apatyczna. Ostatnio kłucia w macicy trochę ustały i już wyobrażam sobie wszystko co najgorsze. Otoczenie mnie drażni. Masakra jakaś.
 
A moj mnie wczoraj tak wk***il jak nigdy w życiu. Tatuś roku się znalazł z idealnym podejściem do dziecka.
 
Cześć dziewczyny, zdycham. Przedwczoraj rozolało mnie gardło, ból zaczął promieniować pod uszy i migdałki. W czwartek wypiłam mleko z miodem, czosnkiem i miodem i poczułam się jeszcze gorzej, wszystko zwróciłam, potwornie bolał mnie żołądek, dół brzucha, gardło, głowa i drętwiały nogi i ręce. Ratuję się Prenalenem i zaparzyłam szałwię do płukania. Macie jakieś sprawdzone sposoby na ból gardła, żeby tylko nie rozchorować się na dobre :(
Z dobrych wiadomości to taka, że wczoraj byłam po zwolnienie i podglądnęłam maluszka, wszystko ok, ruchliwy bardzo i ma już całe 3,75 cm. Za tydzień usg genetyczne. W poniedziałek wizyta w pracy z informacją o ciąży, także drżyjcie narody...
 
reklama
Cześć dziewczyny, zdycham. Przedwczoraj rozolało mnie gardło, ból zaczął promieniować pod uszy i migdałki. W czwartek wypiłam mleko z miodem, czosnkiem i miodem i poczułam się jeszcze gorzej, wszystko zwróciłam, potwornie bolał mnie żołądek, dół brzucha, gardło, głowa i drętwiały nogi i ręce. Ratuję się Prenalenem i zaparzyłam szałwię do płukania. Macie jakieś sprawdzone sposoby na ból gardła, żeby tylko nie rozchorować się na dobre :(
Z dobrych wiadomości to taka, że wczoraj byłam po zwolnienie i podglądnęłam maluszka, wszystko ok, ruchliwy bardzo i ma już całe 3,75 cm. Za tydzień usg genetyczne. W poniedziałek wizyta w pracy z informacją o ciąży, także drżyjcie narody...
Papka z marchewki z miodem i imbirem, Ecomer forte 2 razy dziennie
 
Do góry