reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Witajcie.
Ja się wczoraj cała trzęsłam, przed wizytą u lekarza, a potem się trzęsłam z emocji jak już od niego wyszliśmy ;)
Jestem pełna obaw i strachu ;)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A wiecie jak j się denerwuje ? Byłam w piątek na usg i nadal było widać pęcherzyk tylko...plus teraz dodatkowo drugi pęcherzyk [emoji33] ale obydwa narazie bez niczego w środku miałam zrobić betę i przyjść w ten piątek i już panikuje chyba tylko ja jeszcze nie widziałam zarodka [emoji30]a beta wyszła mi w sobotę 22061 a w poniedziałek 34989 [emoji33]siedzę jak na szpilkach oczywiście czytam o przypadkach gdzie obydwa pecherzyki były puste [emoji30]i ciagle mi słabo prawie do omdlenia i mdli niemiłosiernie [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A wiecie jak j się denerwuje ? Byłam w piątek na usg i nadal było widać pęcherzyk tylko...plus teraz dodatkowo drugi pęcherzyk [emoji33] ale obydwa narazie bez niczego w środku miałam zrobić betę i przyjść w ten piątek i już panikuje chyba tylko ja jeszcze nie widziałam zarodka [emoji30]a beta wyszła mi w sobotę 22061 a w poniedziałek 34989 [emoji33]siedzę jak na szpilkach oczywiście czytam o przypadkach gdzie obydwa pecherzyki były puste [emoji30]i ciagle mi słabo prawie do omdlenia i mdli niemiłosiernie [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Kochana bete masz piekna. A ktory to tydzien u ciebie
 
Pyzunia wg owu to jakoś 5t6d 6t0d jakoś tak nie wiem sama już nic [emoji30]ostatnie usg było ok 5t3d chyba [emoji848]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A wiecie jak j się denerwuje ? Byłam w piątek na usg i nadal było widać pęcherzyk tylko...plus teraz dodatkowo drugi pęcherzyk [emoji33] ale obydwa narazie bez niczego w środku miałam zrobić betę i przyjść w ten piątek i już panikuje chyba tylko ja jeszcze nie widziałam zarodka [emoji30]a beta wyszła mi w sobotę 22061 a w poniedziałek 34989 [emoji33]siedzę jak na szpilkach oczywiście czytam o przypadkach gdzie obydwa pecherzyki były puste [emoji30]i ciagle mi słabo prawie do omdlenia i mdli niemiłosiernie [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Spokojnie.. Ja bylam na IP jakos na początku 7yg a na usg byl 5w1d i bylo puste jajo. Potem u gina bylam 3dni pozniej dalej puste. A w zeszła srode bylam i juz byl zarodek ale bez serducha jeaszcze i wedlug USG 6w0d a wedlug OM połowa 8tyg (juz sie mieszam w tym liczeniu tygodni)
 
reklama
Cześć dziewczyny, pozwólcie że do Was dołączę czytam Was od moich dwóch kreseczek, czyli od 29 maja... Kalkulator internetowy wyliczył datę na 1 lutego, a lekarz na 28/30 stycznia, jednak jakoś do Was mi chyba bliżej niż do styczniówek☺jestem już marcową mamą 2016, druga ciąża i wszystko jakieś inne, nowe... No i przerażenie jak to będzie z dwójką takich maluszków?! Życzę Wam wszystkim spokojnych, nudnych i szybko mijających kolejnych miesięcy!
 
Do góry