reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
@Ruby_Charm super [emoji322][emoji323][emoji322][emoji323][emoji322][emoji323]

Tutaj macie:
Lutowe mamy 2018

Link do: Lutowe mamy 2018

1498504554-aaaaaa.jpeg


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja jestem na aplikacji babyboom, więc pewnie dlatego nie mogłam znaleźć ;)
@Paraplu jak zawsze niezawodna ;)

Dziś wyszliśmy od lekarza, cała się trzęałam :) Trochę ze strachu, trochę z przejęcia, trochę z radości i trochę też z niepewności.
Fakt faktem pragnęłam tego ponad 1,5 roku, a tu teraz taka niespodzianka :D

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A wie któraś może jak zrobić nasze forum aby było zamkniete? Moznaby sobie pozniej takie utworzyc zeby tzw trole nie czytaly. Na styczniowych 2016 mialysmy tak zrobione. Pozniej sie okazało ze na publicznym byl trol
 
Kurcze nie jestem dobra w tlumaczeniu ;) trolle np probuja obrażać lub osmieszac uzytkownikow forum, wynosza wiadomosci i na innych grupach smieja sie z nich. Na styczniowkach podszywal sie ktos pod przyszla mamę i pisal takie glupoty ze bania mala.

Edit:
To jest madra definicja:
"rzuca w stronę wszystkich obelgami i prowokuje kłótnie. Zazwyczaj kiepsko zna się na temacie, w którym się wypowiada, ale udaje wszechwiedzącego. Stara się skłócić każdego z każdym i przeprowadza ataki personalne na osoby o różnych poglądach"
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry dziewczyny. Jak Wam noc minęła? U mnie chyba ciut lepiej, choć mdłości się nasilają. Już chyba wolałam nie mieć na nic siły.

Co do zamkniętego forum to jestem za. Tu na publicznym na pewno nie wrzucę zdjęć brzucha czy np. bobo. Ale dostosuję się do większości.
 
Do góry