reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Dziewczyny w nocy miałam koszmary,śniło mi się lyzeczkowanie....rano zadzwoniłam do gina bo brzuch boli raz bardzo,raz wcale...kazał przyjechać więc zobaczcie same :)
1498493257-aaaaaa.jpeg
jest mój mały cud z bijacym [emoji173] dziś równo 6tc i usg tak samo :) pobrał mi cytologie i teraz trochę plamien jest,ale uprzedził że tak będzie :)


Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ona każdemu tak proponuje. Mówi żeby przynajmniej na to pierwsze. Siedem lat temu też byłam.
Super robala widać na twoim USG :) Dla mnie to na początku ludzkie zarodki wyglądają jak robale, zresztą są bardzo podobne do zarodków wszystkich innych zwierząt :D aż trudno uwierzyć, że za 7 miesięcy będzie to mały człowiek :) już się nie mogę doczekać jutra... Ciekawe jak tam mój robaczek?
Dziewczyny, czy u was objawy ciążowe się jakoś ustabilizowały? Bo ja się w sumie czuje dobrze, brzuch boli mnie trochę wieczorem, niedobrze mi często ale nie ma tragedii, a piersi nie bolą już tak bardzo jak na początku (chociaż bolą cały czas) i nie są już chyba takie twarde. Trochę mnie to martwi przyznam. No i cera, która jeszcze 2 tyg temu była w tragicznym stanie teraz wygląda super. Nie wiem co o tym myśleć, może po tej huśtawce hormonów na początku następuje ich stabilizacja?? A tak długo udało mi się zachować spokój ;) mojej mamie przesunęli operacje na przyszły tydzień na szczescie :)
 
Dziewczyny w nocy miałam koszmary,śniło mi się lyzeczkowanie....rano zadzwoniłam do gina bo brzuch boli raz bardzo,raz wcale...kazał przyjechać więc zobaczcie same :) jest mój mały cud z bijacym [emoji173] dziś równo 6tc i usg tak samo :) pobrał mi cytologie i teraz trochę plamien jest,ale uprzedził że tak będzie :)


Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Super :) kurcze kiedyś nie było USG i człowiek długo żył w niepewności :D
A też miałam taki sen!! Poczułam ulgę jak się obudziłam, że to tylko sen :)
 
produkcja kwitnie :)
Dorcia super:)
Gratuluję wizyt i witam nowe mamusie :-) :)
Shemsi mnie piersi tez mniej bolą choć bolą, sprawdzam co chwile czy nie przestały :rolleyes2: ale po fatalnym weekendzie dziś czuje się super, brzuch nie boli, mdłości minimalne, ale zamiast mnie to cieszyć to się zastanawiam czy jest ok. Do środy coraz bliżej, nie mogę się doczekać wizyty, mam nadzieję że będą dobre wieści
 
Shemsi mnie piersi tez mniej bolą choć bolą, sprawdzam co chwile czy nie przestały :rolleyes2: ale po fatalnym weekendzie dziś czuje się super, brzuch nie boli, mdłości minimalne, ale zamiast mnie to cieszyć to się zastanawiam czy jest ok. Do środy coraz bliżej, nie mogę się doczekać wizyty, mam nadzieję że będą dobre wieści
No nie dogodzisz. Mój mąż też się śmiał, że jak boli to źle i jak nie boli to źle i on już nie wie co mi powiedzieć ;)

Czekam na poczekalni. Cała się trzęsę
Będzie dobrze :) zaraz się wszystkiego dowiesz.
 
Dziewczyny w nocy miałam koszmary,śniło mi się lyzeczkowanie....rano zadzwoniłam do gina bo brzuch boli raz bardzo,raz wcale...kazał przyjechać więc zobaczcie same :)
1498493257-aaaaaa.jpeg
jest mój mały cud z bijacym [emoji173] dziś równo 6tc i usg tak samo :) pobrał mi cytologie i teraz trochę plamien jest,ale uprzedził że tak będzie :)


Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana teraz nosek do gory i do przodu.
Ciesze sie ze wszystko wporzadku.:)
 
Dziewczyny super wiesci z Waszych wizyt oby tak dalej.

Trzymam kciuki za kolejne wizyty.

Sama mam jutro wizyte bedzie 5t5d zobaczymy co powie. Az sie boje.
 
reklama
Do góry