reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe kreski 💕 Niech Walentynkowa moc nam przyniesie kresek stos 🎀

Ja bym chyba wolała opcje ze pacjent wybiera gdzie się leczy i środki idą za nim i jest to jakoś rozliczane fakturami, a nie ze jest konkurs klinik i tylko kilka jest wybranych do świadczenia usług w programie.
Też mi się to wydaje lepsza opcja, ale jak będzie to ciężki stwierdzić. A w programach miejskich jak jest zazwyczaj, orientujesz się?
 
reklama
biorę to pod uwagę, ludzie jednak na to czekali bo to są ogromne pieniądze. Na pewno dużo lepsze rozwiązanie by rodziło się więcej dzieci niż 500+ ;) teraz już chyba 800
Zdecydowanie 🙈 w końcu zmierzamy w lepszym kierunku.. w ogóle moja mama jak się cieszyła, bo też wie o naszych staraniach, jak były czytania i głosowania w sejmie to mi pisała na bieżąco co i jak 🥹
 
No i ogólnie tez 😅 z czekaniem to się domyślam, ja jak czekalam na głupi wynik choćby progesteronu to już odswiezalam jak głupia a gdzie tu beta 🙈

Ogólnie to też średnio ,całą noc się budziłam strasznie męczą mnie od wczoraj bóle piersi i przespała bym chyba cały dzień jakby była taka możliwość 😅
 
reklama
Do góry