reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

reklama
Ja dzisiaj pracuje wyjątkowo z biura i dojechanie do niego to było prawdziwe wyzwanie :) bialo, ślisko i kontrola trakcji na każdym zakręcie się uruchamiała

Jak u was?
Ja dzisiaj też mam poranną zmianę, ale mam bardzo blisko do pracy więc warunki na drodze mnie nie dotyczą :D za to jestem tak zmarznięta,że szok. Mam włączone ogrzewanie,A rozgrzać się nie mogę.
 
Dlatego ciesze się ze siedze w domu na zdalnym 😅 najgorzej bo potem musze wyjsc z domu do gina jechać 😅

Ja tak jechałam w poniedziałek na monitoring, jak się wreszcie zdecydowałam. 4 km zrobiłam w ponad 2 h. Wszystko nieodśnieżone, wypadki na drodze, jakieś kontrolę, komunikacja stanęła. Dobrze, że chociaż miałam na sobie 3 pary spodni i 5 swetrów plus gruba kurtka. No i maska na twarzy przydała się szczególnie, zwłaszcza że moja trzyma ciepło. 😀
 
Ja dzisiaj pracuje wyjątkowo z biura i dojechanie do niego to było prawdziwe wyzwanie :) bialo, ślisko i kontrola trakcji na każdym zakręcie się uruchamiała

Jak u was?
Miłego Dnia [emoji2956][emoji3060] i smacznych pączusiów[emoji507]
Ja nie miałam w ogóle pracy zdalnej od początku pandemii [emoji33] więc codziennie muszę się dostać 3km piechotą przez zaspy, bo w moim mieście chyba nie znają słowa : pług [emoji81]
 
Ja tak jechałam w poniedziałek na monitoring, jak się wreszcie zdecydowałam. 4 km zrobiłam w ponad 2 h. Wszystko nieodśnieżone, wypadki na drodze, jakieś kontrolę, komunikacja stanęła. Dobrze, że chociaż miałam na sobie 3 pary spodni i 5 swetrów plus gruba kurtka. No i maska na twarzy przydała się szczególnie, zwłaszcza że moja trzyma ciepło. 😀
Weź nie strasz bo mam 23 km do pokonania 😅😅 to ja chyba pojadę dużo wcześniej 😅
 
Miłego Dnia [emoji2956][emoji3060] i smacznych pączusiów[emoji507]
Ja nie miałam w ogóle pracy zdalnej od początku pandemii [emoji33] więc codziennie muszę się dostać 3km piechotą przez zaspy, bo w moim mieście chyba nie znają słowa : pług [emoji81]
Ja też nie pracowałam zdalnie ani razu. Mojego zawodu nie da się wykonywać sprzed komputera 😔 ale zazdroszczę tego wszystkim móc sobie pracować w piżamce 😋
 
reklama
Do góry