reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

Cześć dziewczyny ile paczkow już zjedzonych??🤣jako ze nadal nie mam okresu, zrobiłam rano kolejny test i coś tam Jest 🙈widzę ⏸. Ta druga blada ale ewidentne jest. W poniedziałek przy 1 teście nic nie było. Także czekam jeszcze kilka dni i powtórzę. Bety nie mam jak zrobić. Nosi mnie od rana 😂😂
 
reklama
Zdjęcie poprosimy[emoji16][emoji120]
Cześć dziewczyny ile paczkow już zjedzonych??[emoji1787]jako ze nadal nie mam okresu, zrobiłam rano kolejny test i coś tam Jest [emoji85]widzę [emoji977]. Ta druga blada ale ewidentne jest. W poniedziałek przy 1 teście nic nie było. Także czekam jeszcze kilka dni i powtórzę. Bety nie mam jak zrobić. Nosi mnie od rana [emoji23][emoji23]
 

Załączniki

  • 4692B0E5-3876-4FDA-B002-9195B847E83D.jpeg
    4692B0E5-3876-4FDA-B002-9195B847E83D.jpeg
    556,3 KB · Wyświetleń: 165
Ja robiłam testy w 26 i 28dc, negatywne ale nadal nie mam miesiączki a dzis juz 32dc (cykl średnio 27-31dni). Myślicie że dziś już powinno coś wykazać czy czekać jeszcze?
 
Cześć dziewczyny ile paczkow już zjedzonych??🤣jako ze nadal nie mam okresu, zrobiłam rano kolejny test i coś tam Jest 🙈widzę ⏸. Ta druga blada ale ewidentne jest. W poniedziałek przy 1 teście nic nie było. Także czekam jeszcze kilka dni i powtórzę. Bety nie mam jak zrobić. Nosi mnie od rana 😂😂
Koniecznie zdjęcie. Który DC i dpo?
 
Koniecznie zdjęcie. Który DC i dpo?
Dziś 31 dc a od owulacji nie wiem, nie monitoruje. Bóle na owu miałam w poniedziałek czyli 14dc i w piątek 18dc mnie bolał jajnik cały dzień. Podejrzewam ze owu się przesunęła. Dziś 4 dzień spóźnienia a kreda ledwo widoczna🤷‍♀️
 
Dziś 31 dc a od owulacji nie wiem, nie monitoruje. Bóle na owu miałam w poniedziałek czyli 14dc i w piątek 18dc mnie bolał jajnik cały dzień. Podejrzewam ze owu się przesunęła. Dziś 4 dzień spóźnienia a kreda ledwo widoczna🤷‍♀️
Jeśli faktycznie owu była w 18dc to teraz jesteś 13dpo, więc kreska jak najbardziej może być słabo widoczna 😘
 
reklama
Do góry