reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

Hej nie wiem czy dobrze trafiłam, dziś dopadła mnie @ chociaż spóźniała mi się 4 dni i już miałam nadzieję...
 
reklama
Od 4 lat mega regularne cykle co 28dni. Odkąd zaczęliśmy się starać coś się zaczęło chrzanić, miała tak któraś? 😏
 
Od 4 lat mega regularne cykle co 28dni. Odkąd zaczęliśmy się starać coś się zaczęło chrzanić, miała tak któraś? 😏
Ja miałam podobnie, od początku starań rok temu. Jeden cykl 21 dni, kolejny 30, ale ostatecznie okazało się, że miałam polipa w trzonie macicy i po prostu zbiegło się to w czasie. Po usunięciu polipa w sierpniu, starania rozpoczęte w październiku i już takich problemów nie miałam, cykle uregulowały się do 24-26 dni.
 
Ja miałam podobnie, od początku starań rok temu. Jeden cykl 21 dni, kolejny 30, ale ostatecznie okazało się, że miałam polipa w trzonie macicy i po prostu zbiegło się to w czasie. Po usunięciu polipa w sierpniu, starania rozpoczęte w październiku i już takich problemów nie miałam, cykle uregulowały się do 24-26 dni.
Aaa i zapomniałam jeszcze dodać, że mój ginekolog też jest zdania, że jak się zaczyna starania to i cykl się zmienia jak na złość. Cierpliwości 🙂
 
Test z dzisiaj :)
Miałam jednorazowe plamienie w niedzielę (24dc) i ogólnie czułam się inaczej niż przed okresem. Niby różnice delikatne w samopoczuciu, ale z pewnością inne niż wcześniej. Aż nie mogę się doczekać pierwszej wizyty 🙂 wtedy dopiero będę skakać z radości 😉

Gratuluję i życzę spokojnej, zdrowej ciąży. 😀👍
 
Ja miałam podobnie, od początku starań rok temu. Jeden cykl 21 dni, kolejny 30, ale ostatecznie okazało się, że miałam polipa w trzonie macicy i po prostu zbiegło się to w czasie. Po usunięciu polipa w sierpniu, starania rozpoczęte w październiku i już takich problemów nie miałam, cykle uregulowały się do 24-26 dni.
A jeśli byłam na kontroli nie dalej niż 1,5 miesiąca temu bo pod koniec października miałam wymrażaną nadżerkę i pani doktor stwierdziła że już wszystko okej, ładnie się zagoiło to w tak krótkim czasie mogłoby się coś takiego zrodzić? 😔
 
reklama
Do góry