reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

Ale Mnie brzuch boli[emoji25][emoji25][emoji25]dosłownie całą macice czuję. Chyba [emoji204] przyjdzie zdecydowanie szybciej. Mam nadzieję, że się pojawi jeszcze w tym tygodniu. Ten cykl i tak już dawno przekreśliłam, ale nowy już by mógł się zacząć [emoji16][emoji16][emoji16]
 
reklama
Dziewczyny na dzisiejszym teście owu kreska bledsza niż wczoraj czy to oznacza że przegapiłam ?
 
Nie ma pecherzyka dominującego, wszystkie takie same nie maja wiecej niż 0.8cm, nastepna wizyta we wtorek choc gin nowil zeby zbytnio się nie nastawiać, i od przyszłego miesiąca albo zostane na starej dawce spróbować jeszcze raz albo od razu 2 tabletki na dzień 🤷‍♀️🤔 trochę mnie to podlamalo ☹

A lekarz powiedział, jaka może być tego przyczyna ? Robił Ci jakieś badania ?
 
Dziewczyny na dzisiejszym teście owu kreska bledsza niż wczoraj czy to oznacza że przegapiłam ?

Zależy czy nie miałaś zbyt rozrzedzonego moczu. Czasami może być tak, że za dużo piłaś i sikalas i mocz nie specjalnie się nadaje do badania. Ja tak mam niestety od południa teraz, że mocz jest prawie przezroczysty. Nawet jak 3h nie oddawałam moczu to i tak jest słabiutki, muszę jeszcze ograniczać płyny, a wcześniej tak nie miałam.
Ale jeśli jest z moczem wszystko ok, to mogłaś mieć krótki pik i przegapić. Ja przed drugą ciąża miałam problem wychwycić i czasami musiałam testować nawet w nocy, bo po godzinie było już po piku.
 
Zależy czy nie miałaś zbyt rozrzedzonego moczu. Czasami może być tak, że za dużo piłaś i sikalas i mocz nie specjalnie się nadaje do badania. Ja tak mam niestety od południa teraz, że mocz jest prawie przezroczysty. Nawet jak 3h nie oddawałam moczu to i tak jest słabiutki, muszę jeszcze ograniczać płyny, a wcześniej tak nie miałam.
Ale jeśli jest z moczem wszystko ok, to mogłaś mieć krótki pik i przegapić. Ja przed drugą ciąża miałam problem wychwycić i czasami musiałam testować nawet w nocy, bo po godzinie było już po piku.
Mocz był ok, eH w takim razie pewnie przegapiłam 😔
 
reklama
Do góry