reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe 2020

@nutka83 no widzisz a ja mam do zrobienia ponownie grupe krwi

@paucia2306 no super ze jest kropek :) to teraz czekamy na serduszko[emoji173]️

@godzbal wspolczuje sytuacji w pracy ehh masakra :/ jak najszybciej iść na l4 i nie męczyć sie z wrednym babskiem..

@zaskoczONA spoko, mi tez cos sie te forum dzisiaj i wczoraj zawieszało :D także zrozumiałe :D
 
reklama
@godzbal po to tu jesteśmy żeby sie cieszyć ale też zalić, wygadac :) podziwam cie że i tak wytrzymujesz, ale teraz wiadomo ty i fasolka jesteście najważniejsi [emoji14] nie warto znosić dłuzej takie zachowanie przy twoim złym samopoczuciu :* lepiej się cieszyć z ciąży i w spokoju ją przeżywać niż dodawać sobie zmartwienia [emoji14]
 
@anchela @Megan22 ja naprawdę jestem cierpliwa i dużo znoszę. Potrafię puszczać uszami, co ona gada itp. Ale teraz już jest mi ciężej niestety, te jej głupie teksty i oskarżenia wchodzą podwójną mocą. Ja rozumiem, że ona ma jedną z chorób (schizofrenia), ale dzisiaj przechodzi samą siebie. A jeszcze wiecie, tutaj niby miła, a się odwrócisz i już masz obgadane plecy, a niestety ona jeszcze przy klientach gada, którzy wszystko nam mówią.
Przepraszam dziewczyny, musiałam się wyżalić.

Uciekaj na L4 i zostaw wariatkowo za soba! Bedziesz sie meczyc w pracy, z mdlosciami i w imie rozwoju firmy narazala swoje zdrowie i zdrowie Maluszka , a w zamian nawet „dziekuje”...
Ja pracuje w korpo , stresu i gonitwy na codzien wiecej niz ustawa przwiduje, wiec od dzis bez wyrzutow sumienia zostaje w domku a caly ten cyrk niech sobie radzi beze mnie [emoji16]i Tobie tez polecam z calego serca, lepszego momentu na odpoczynek dluzszy czas nie bedzie [emoji28]
 
Doskonale Cię rozumiem bo mam podobnie u siebie w pracy.
Tylko czasem się zastanawiam jak kobieta w wieku ponad 60 lat może snuć teorie spiskowe w pracy i nastawiac przeciwko siebie pracowników.
Ale jak widac to tylko nie u mnie takie problemy.
@anchela @Megan22 ja naprawdę jestem cierpliwa i dużo znoszę. Potrafię puszczać uszami, co ona gada itp. Ale teraz już jest mi ciężej niestety, te jej głupie teksty i oskarżenia wchodzą podwójną mocą. Ja rozumiem, że ona ma jedną z chorób (schizofrenia), ale dzisiaj przechodzi samą siebie. A jeszcze wiecie, tutaj niby miła, a się odwrócisz i już masz obgadane plecy, a niestety ona jeszcze przy klientach gada, którzy wszystko nam mówią.
Przepraszam dziewczyny, musiałam się wyżalić.
 
@Megan22 @paucia2306 no właśnie to do mnie zaczyna docierać, że ja najbardziej na tym cierpię (teraz w zasadzie my), nie mam zamiaru się szarpać o fajną wypłatę z premią, mam to gdzieś już. Sama podstawa mi wystarczy, ale ludzie, no ja nie wiem jak tyle tu wytrzymałam, mam dzisiaj tak nerwy zszarpane. 8go się pytam o zwolnienie od 22.07. W dupie to mam i macie racje, że nawet głupiego dziękuje się nie słyszy
O matuchno. To chyba wiesz m gdzie pracujesz znm tylko jedna taka z tymi objawami o których mówisz :] Cholera współczuję Ci strasznie...
 
Dziewczyny te podwyższone o czym mogą świadczyć? Mam się martwić czy nie?
Może któraś się orientuje?
Screenshot_20190702_162350_com.android.chrome.jpeg
 
@Megan22 @paucia2306 no właśnie to do mnie zaczyna docierać, że ja najbardziej na tym cierpię (teraz w zasadzie my), nie mam zamiaru się szarpać o fajną wypłatę z premią, mam to gdzieś już. Sama podstawa mi wystarczy, ale ludzie, no ja nie wiem jak tyle tu wytrzymałam, mam dzisiaj tak nerwy zszarpane. 8go się pytam o zwolnienie od 22.07. W dupie to mam i macie racje, że nawet głupiego dziękuje się nie słyszy

Do L4 wliczane są też premie i inne dodatki, nie sama podstawa :)
 
reklama
Do góry