reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe 2020

reklama
Ale mam wk...rwa... A mam się w ciąży nie denerwować! Jakiś debil włamał mi się na fb i messengera. A najlepsze jest to, że usunął mojego alternatywnego maila i nr telefonu, więc został tylko mail, na którego zakładałam fb jakieś 10 lat temu, a na którego nie pamiętam hasła i nie mogę odzyskać hasła... Musiałam pismo z ksero dowodu osobistego do Onetu wysyłać, celem zmiany hasła. I teraz czekam...
 
@Jotka_Szczotka tak, tylko jeden sklep ma taką wariatkę [emoji16] a niedługo będą dwie jak tam zostanę [emoji23]

@Kasiektorek oo dziękuję, nawet nie wiedziałam tego

@marta.kam doskonale rozumiem Twojego wkurwa. Ja się zastanawiam po co ludzie to robią? Żeby co osiągnąć? :/ naprawdę nie mam pojęcia.

Ja właśnie weszłam do domu. Mdłości, rzyganie i utrata rozumu, to dzisiaj moje największe zmartwienia [emoji16] przysyłajcie mi jakieś paczki jak pójdę do wariatkowa [emoji16]
Zrobię sobie kisiel, może też zostanie w żołądku dłużej niż 15 minut [emoji16]
 
Mój kisiel właśnie próbuje się wydostać :-(
@Jotka_Szczotka tak, tylko jeden sklep ma taką wariatkę [emoji16] a niedługo będą dwie jak tam zostanę [emoji23]

@Kasiektorek oo dziękuję, nawet nie wiedziałam tego

@marta.kam doskonale rozumiem Twojego wkurwa. Ja się zastanawiam po co ludzie to robią? Żeby co osiągnąć? :/ naprawdę nie mam pojęcia.

Ja właśnie weszłam do domu. Mdłości, rzyganie i utrata rozumu, to dzisiaj moje największe zmartwienia [emoji16] przysyłajcie mi jakieś paczki jak pójdę do wariatkowa [emoji16]
Zrobię sobie kisiel, może też zostanie w żołądku dłużej niż 15 minut [emoji16]
 
Właśnie dziewczyny.. czy wierzycie w to że jak podczas ciąży jecie mięcho kilogramami i inne kwaśne i ostre rzeczt to prawdopodobnie będzie synek a jak słodkie to córcia?
 
@Velvetka u mnie póki co, to tylko pomidory zostają (jestem pomidorowym potworem [emoji16]) i dzisiejsza kanapka z nim została w brzuchu! Ale niestety już sałatka owocowa i chłodnik wyszły po kilku minutach :(
Jak miałam kiedyś problem z żołądkiem i jelitami, to mama mnie kisielem właśnie ratowała, mam nadzieję, że chociaż on się przyjmie, bo chudnę ciagle.

@Mamasita2019 ja niestety nie wierzę. Siostra moja zagryzała mięso kapustą kiszoną i ogórkami, a była córa. A jak była z Filipem, to znów słodkie garściami [emoji16] była bratowa miała awersję do kurczaka i do słodkiego, jadła w zasadzie wieprzowinę i wołowinę ciagle i mnóstwo warzyw i wyszła córa.
 
Mężu mówi ze wolne mi służy bo na obiadek dostał młode ziemniaki z koperkiem, schabowy plus mizeria (klasyk) a na kolacje zrobiłam sałatkę jarzynowa muszę mu dogodzić trochę póki mogę bo jak bliźniaki się wyklują to się skończy ;D chociaż teściowa niby obiecała ze obiadki będzie mi przynosić.. zobaczymy :D
 

Załączniki

  • CCB97D9D-8ED4-457C-8984-F513DA21F4C3.jpeg
    CCB97D9D-8ED4-457C-8984-F513DA21F4C3.jpeg
    1 MB · Wyświetleń: 66
reklama
Mężu mówi ze wolne mi służy bo na obiadek dostał młode ziemniaki z koperkiem, schabowy plus mizeria (klasyk) a na kolacje zrobiłam sałatkę jarzynowa muszę mu dogodzić trochę póki mogę bo jak bliźniaki się wyklują to się skończy ;D chociaż teściowa niby obiecała ze obiadki będzie mi przynosić.. zobaczymy :D

O Boże, dodawanie takich zdjęć, kiedy nie może się nic jeść, powinno być zabronione [emoji24] ja muszę mojemu w końcu jarzynową zrobić, bo obiecałam i pastę jajeczno-makrelową ;)
 
Do góry