reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowa mama u lekarza

reklama
a ja właśnie wróciłam z ip, źle się czułam cały dzień, jestem mega spuchnięta, i nie prawdą jest fakt, że rano opuchlizna jest mniejsza, stawy mi wysiadły i jeszcze ciśnienie miałam 142/92, ale zrobili mi badania i z Alą jest ok, ciśnienie dużo niższe, a obrzęki taki mój urok, już oczu mi prawie nie widać, poryczałam sobie i tyle.....każdy mówi jeszcze trochę...mam ochotę przyfasolić....teraz tylko mam robić często ktg i czekać, spokojnej nocy
 
a ja właśnie wróciłam z ip, źle się czułam cały dzień, jestem mega spuchnięta, i nie prawdą jest fakt, że rano opuchlizna jest mniejsza, stawy mi wysiadły i jeszcze ciśnienie miałam 142/92, ale zrobili mi badania i z Alą jest ok, ciśnienie dużo niższe, a obrzęki taki mój urok, już oczu mi prawie nie widać, poryczałam sobie i tyle.....każdy mówi jeszcze trochę...mam ochotę przyfasolić....teraz tylko mam robić często ktg i czekać, spokojnej nocy

A badanie moczu jak ci wyszlo? W razie czego sprawdz prosze jeszcze raz mocz w kierunku bialka, ja dzis mam powtorke badania.. Wiem co czujesz :-( uwazaj na siebie i malenstwo kasiu
 
Kasiu bardzo dobrze, że pojechałaś! Czasem lepiej pojechać raz za dużo, niż o ten jeden raz za mało! Jak się dziś czujesz?


vani
całe szczęście że Cię zostawiają!
No to żegnaj się czule z brzuszkiem bo to ostatnie dni :-D
 
Kasiu wspolczuje strasznie tych opuchniec, z Mila tez chodzilam opuchnieta, teraz mnie to tfu tfu ominelo.. dobrze,ze sprawdzilas co i jak, teraz bedziesz spokojniejsza:) Duzo sily Kochana :*
Vani tak, jak Angel pisze, powoli zegnaj sie z brzuszkiem! :D ostatnia sesja zdjeciowa :D cieszymy sie razem z Toba :*
 
reklama
Do góry