reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowa mama u lekarza

Vani no ja akurat diety żadnej przez święta nie trzymałam, kurczaki z KFC i pierogi były na porządku dziennym. Wiec te 3kg w miesiąc mnie nie zaskoczyły. Ale mocz o białko będę badać co tydzień.
 
reklama
No Ewa niestety udawali że nie widza a już nie chciałam się pytac o przepuszczenie bo by mnie zjedli na żywca wiec siedziałam grzecznie w kolejce . czekałam dokładnie 2,5 godziny :angry::angry:
Pani doktor super babka wypytała o ciąże dokładnie ile mała waży jak ja się czuje , ile przytyłam jak mówie ze nic i że jestem na minusie z wagą to mówi a to się tak da no mówię że sama bym nie uwierzyła gdybym to nie była ja. i 2 razy się pytała czy to na pewno 9 mc bo wyglądam jak na 5. a wiec siatkówka nie jest zajebista bo widać ze mam wade wzroku ale się nadaje do porodu z tym ze nie do 12 godzinnego, i żeby potem pamiętać i przyjść z malutką do okulisty czy nie odziedziczyła po mnie wady wzroku.
 
Vani dobrze ze jestes w szpitalu pod opieka lekarzy. To pewnie ciebie wczesniej ciachna niz mnie :) ja przewiduje ze pewno najpozniej na wtorek ustala ci cc :)
Ja dzisiaj tak lezac i obserwujac jak moj maly szkrab bryka w brzuchu pomyslalam sobie ze z jednej strony szkoda ze tak szybko a z drugiej chcialabym.miec go juz przy sobie.
 
Ja już po, przepływy ok, szyjka przez tydzień skróciła się prawie o cm:O rozwarcie 1cm-1,5cm..
To szybko faktycznie, dobrze że przeplywy prawidlowe :-D
Vani dobrze ze jestes w szpitalu pod opieka lekarzy. To pewnie ciebie wczesniej ciachna niz mnie :) ja przewiduje ze pewno najpozniej na wtorek ustala ci cc :)
Ja dzisiaj tak lezac i obserwujac jak moj maly szkrab bryka w brzuchu pomyslalam sobie ze z jednej strony szkoda ze tak szybko a z drugiej chcialabym.miec go juz przy sobie.

Ja to sie ciesze że juz bedzie przy mnie moja mala kluseczka bo teraz czuje sie jak bym byla dla niej pulapka przez te zatrucie, a date maja ustalic ale tez mysle ze tak na poczatku tygodnia pewnie zaplanuja :-)
 
a ja właśnie wróciłam z ip, źle się czułam cały dzień, jestem mega spuchnięta, i nie prawdą jest fakt, że rano opuchlizna jest mniejsza, stawy mi wysiadły i jeszcze ciśnienie miałam 142/92, ale zrobili mi badania i z Alą jest ok, ciśnienie dużo niższe, a obrzęki taki mój urok, już oczu mi prawie nie widać, poryczałam sobie i tyle.....każdy mówi jeszcze trochę...mam ochotę przyfasolić....teraz tylko mam robić często ktg i czekać, spokojnej nocy

3maj sie Kasiula. ja tez jak słysze "musisz wytrzymać, jeszcze troszke, juz prawie koniec"... to mnie chu**** trafia...

to jest juz własnie ten etap kiedy kazda z nas przestaje sie bac porodu a zaczyna o nim marzyc...

tule :-)

Dziewczyny juz po badaniu zostaje w szpitalu i w przyszlym tygodniu tylko jeszcze data nie ustalona dokladna ale mam miec cięcie :-D


czad :-) 3mamy kciuki oby było jaknajszybciej :-)
 
reklama
Vanilijka, a to jednak zatrucie. Trzymaj się i trzymam kciuki za Was.

Kasia, tulę mocno, współczuję tych opuchnięć i trzymam kciuki, żeby z badaniami bylo ok.
Mi opuchnięcia dopiero ostatnio wychodzą a obrączki nie zakładam od ostatnich świąt.

Z brzuchem to fory mam tylko w Super-pharm. Oficjalna kartka wisi i kasjerki od razu wołają bez kolejki. Dzisiaj byłam na badaniach w przychodni i jakoś nikt się nie kwapił, żeby zaproponować, abym poszła bez kolejki. Ba, nawet krzesła nikt nie ustąpił. Może jakaś wielka nie jestem, chociaż pielęgniarka od razu zauważyła że pewnie to końcówka ciąży.
Sama się nie upominam, nie potrafię. Może dlatego, że całkiem dobrze się czuję, i jakbym rzeczywiście zaliczała odlot, to bym poprosiła o przepuszczenie.
Zresztą przed poprzednimi świętami przez przypadek rozłożyliśmy zakupy na kasie uprzewiliowanej w markecie, po prostu nie zauważyliśmy tablicy. I jedna kobieta, na oko w 5 miesiącu tak głośno komentowała wielce oburzona, że jakąś traumę wtedy przeżyłam, bo nie zrobiliśmy tego specjalnie.... (Biorąc pod uwagę, że miałam luźny płaszcz, nie można byłoby wtedy ocenić czy jestem w ciąży czy nie). Miała strasznie roszczeniowy ton, nie lubię takiego zachowania.
 
Do góry