reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowa mama u lekarza

Vani ja też się cieszę ogromnie, dziś mąż zabierze próbkę moczu do badania prywatnie żebym nie zeszła ze stresu:-)
ja wczoraj też pytałam, czy nie mogą mi przyspieszyć, jeszcze dziś będę rozmawiać z moim ginekologiem;-)
ciśnienie dziś 125/85, jutro ktg, teraz mam dwa razy w tygodniu
 
reklama
Kasia ja też jestem spuchnieta jak balonik. Mój nos zwiększył swój rozmiar dwa razy. A ciśnienie mam non stop 110/80 lub mniej. Odebrałam tez wczoraj wyniki i żadnego białka ani nic.
Jestem juz tym zmęczona i chce urodzić!
 
Zaraz jajko zniose i sie zdenerwuje. Przyjechalam na wizyte prywatna do okulisty a tu maja w dupie czy ktos placi czy na NFZ bo jestem 6 w kolejce i niektorzy maja sa prywatnie tak jak ja a niektorzy na NFZ i za kolejka. siedze juz 1.5godz i konca nie widac ... wrrr
 
Ja sie ciesze ze mnie sobie nie olali bo zdrowie malej dla mnie najwazniejsze ciesze sie ze moj gin bardzo powaznie podszedl do tego i skierowal do szpitala, tu moj maz zarzadal kompleksowych badan i dzieki temu wyszlo ze te opuchniecia nadmierne tycie i teraz bialko to objawy zatrucia..
 
Kasiu mimo zatrucia to tez teraz cisnienie mam wzorcowe 120/70 i ono tak sie trzyma i nie wzbudzilo zaintsresowania wczesniej lekarzy na zatrucie u mnie wiec rob badanie na bialko w moczu bo opuchniecia bialko i tycie w zastraszajacym tempie sa oznakami zatrucia nadcisnienie tez ale wcale nie musisz go miec...
 
Ladyli a to ci ludzie nie widza ze jestes w zaawansowanej ciazy!? No chyba mogli by przepuscic bo mnie zawsze wszedzie z brzuchem chca przypuszczać.
 
Vani białko mam badane co wizytę, w tej chwili już co tydzień.
A te nadmierne tycie to ile? Bo ja mam +10 od początku, z tego.3kg w ostatnim miesiącu. Gin nic nie mówił ale mnie teraz wystraszyłas.
 
Vani białko mam badane co wizytę, w tej chwili już co tydzień.
A te nadmierne tycie to ile? Bo ja mam +10 od początku, z tego.3kg w ostatnim miesiącu. Gin nic nie mówił ale mnie teraz wystraszyłas.

Nadmierne tycie u mnie to 5 kg w ciagu 2 tyg wg powinno sie tyc max pol kilo na tydzien nie wiecej, tym bardziej ze faktycznie nie zażerałam sie bog wie jak prowadzilam diete dla cukrzykow lekkostrawna 5 malych porcji gdzie przed ciaza na niej chudlam a w ciazy zaczelam strasznie szybko tyc..
 
reklama
Do góry