reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowa mama u lekarza

reklama
No tez tak czytałam. A u nas na Śląsku nigdzie cholernego ktg nie ma i gin mnie też dziś poinformowała ze nie ma bo już nie ma obowiązku.
 
U Nas ktg tylko w szpitalu, ale na szczescie robia bez problemu :)

Vani no to trzymamy kciuki! Ja chodzilam 2tygodnie z rozwarciem "na dwa palce" :D
 
Magsiu ja tez.
Koshka a Twoj gin na buzi sie goli? Jesli tak to po co? Przeciez te wlosy po cos tam sa...

Mnie jest wygodnie bez i niech on nie pierniczy.
 
Oo Monia bardzo dobrze powiedziane!! Ja tez sie gole i nigdy gin nie mial do mnie zadnych aluzji :) po prostu tak mam, ze z owlosieniem nie czuje sie dobrze :)
 
aisha u mnie dalej nic sie nie dzieje, 0 skurczy 0 twardnień brzucha nic....
ktg nie mam robionego, w pierwszej ciąży też mi nie robiono.... dopiero w szpitalu na porodówce, no i teraz jak byłam za każdym razem w szpitalu to mi robili ale u gina nie...
ja już normalnie działam na pełnych obrotach oczywiście tylko tyle ile daje radę.... jak się skończy 38 tc i dalej nic się nie wydarzy to startuję z wiesiołkami liśćmi malin itp....
 
ja KTG miałam tylko w szpitalu jak byłam 3 dni i tyle od tamtej pory nie miałam bo gin nic nie mówił ze trzeba.

a co do golenia jak by mi tak ginekolog powiedział to by dostał stopą miedzy oczy bo może takie uwagi zwracac do żony ,kochanki a nie do pacjentek. Ja znów jestem z tych co się gole na zero , bo po prostu jest mi tak wygodniej i higieniczniej , mój m tez nie ma nic przeciwko że nie ma tam bobra :p tak wiec raz w tyg jade na zero bo inaczej chce się zadrapać przy zaroście. i mimo że nie widze gdzie gole to po prostu dotykam gdzie został zarost i gole dalej i nie proszę m o pomoc.
 
reklama
Jasne ze to sprawa kazdej z nas, le uwazam ze komentarze lekarza w tym kierunku sa niestosowne. Bylam juz u kilku ginow w swoim zyciu i nigdy nikt tego nie komentowal.
 
Do góry