reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowa mama u lekarza

Anulfka super :)
Vani kciukasy już trzymam :)

Dziewczyny ratunku..chyba odszedł mi czop.. I mam pytanie dużo tego śluzu jest? I ile czasu odchodzi? Jak dużo leżę to może mi powoli spływać?
 
reklama
Zor dokladnie duuuuzo sluzu, jak bedzie podbarwiony krwia tzn ze.wyszedl caly :) tak mi gin powiedzial :)
A co do tego czy lezysz to spkywa to nie wiem, ale ja lezalam na kanapie i wstalam do lazienki, wtedy wyszedl :)
 
Dziewczyny nie wiem co jest jestem w szpitalu porobili mi badania usg przeplywy i palpacyjne przeplywy prawidlowe szyjka zgladzona i rozwarcie na 2 cm :O az się boje jak mnie znowu wypisza.. Jesli beda chcieli to niech na pismie mi dadza ze wszystko jest prawidlowe i zagrożenia nie ma bo inaczej nie wyjde ze szpitala, do tego spadlo mi 2 kg w dol :-D
 
Ostatnia edycja:
Kosha zyletka tez bym nie dala po bobrze, uzywamy maszynki do wlosow. Idealnie nie jest, jednak przynajmniej sie gina nie wstydze.

ale maszynką na zero nie pociągniesz... chyba, nie wiem :p

ja tam do lekarza chodzę z bobrem i kropka
tyle, że do porodu trzeba na zero i tu już są schody - w moim szpitalu nie golą, mąż się nie nadaje do tego absolutnie to chyba będę musiała JAKOŚ sama to ogarnąć
 
monika - mi też i to jest jeden z powodów, dla których chodzę z bobrem, inny jest taki, że jak odrastają to swędzi, a do ginekologa chodzę z bobrem od czasu jak moja koleżanka do swojego poszła bez i ją skrzyczał, że "przecież te włosy po coś tam są, a nie po to, żeby je golić"
 
Monia jak w piatek wychodzilam nie bylo rozwarcia przez weekend i pon mialam silne klucia i dziwnie sie czulam i nagle zrobilo sie rozwarcie :O sama jestem w szoku
 
Zor a jak u ciebie? Doszły skurcze?

Dorex a jak ty się trzymasz?
Mam do ciebie pytanie -chodzisz na ktg? Bo mi.gin powiedziała ze się nie robi już,dopiero po terminie. I że to wszędzie obowiązuje. A przecież gro z nas ma ktg i to często.
 
reklama
anulfka to odliczamy;-)
Vani to złe samopoczucie wczorajsze może to oznaka tego oczyszczania??? Co by nie było kciuki trzymamy;-)
Zor też trzymam kciuki;-)
koshka lusterko miedzy nogi i dasz radę:tak:
 
Do góry