reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowa mama u lekarza

Angel no wlasnie za dlugo. Jutro lece z rana. Masakra ze mne ten kaszel tak trzyma.. juz zaczynam sie martwic o mala :(
Modle sie zeby zrobilo sie juz zimno.. niech te wirusy sie wymroza... :(
 
reklama
Dziewczyny a jak u Was było z USG połówkowym? bo byłam w 21tyg na wizycie i ginekolog powiedziała mi,że zrobi mi na następnej (to będzie 25tc i 6dzień) bo teraz za szybko;/

P.S jeśli dodałam post nie w tym temacie, to przepraszam, dopiero się zalogowałam i ogarniam to forum:)Pozdrawiam
 
Mamcia witaj!!

Wiesz z tym USG różnie bywa choć tak jak USG pierwszego trymestru robi się między skończonym 11tyg a 13+6tc
tak samo połówkowe robi się między 18-22tc. Ale skoro lekarz tak Ci powiedział, no to cóż nam tu podważać decyzję lekarza ;-)

ja miałam połówkowe w 20+4 i nie było za wcześnie więc nie rozumiem dlaczego Tobie lekarz w 21 tyg powiedział że to za wcześnie.
Ale nie martw się lekarz wymierzy Maluszka i z automatu sprawdzi czy rozwija się prawidłowo jak na swój aktualny wiek ciąży.

Wiesz już czy chłopczyk czy dziewczynka?:-D
 
Ja byłam w poniedziałek na wizycie i to był 20tydz1d. a lekarz zalecił połówkowe za co najmniej 4 tyg. więc też tak późno będę miałą.
 
hej Dziewczynki! Właśnie wróciłam z wyczekiwanego usg 3D :) na 99% będzie chłopak!! :-) Wszystko jest dobrze, ułożenie pośladkowe, ma śliczną pucatą buźkę, waży 904g!!! z USG wynika że jest tydzień do przodu. mam łożysko na przedniej ścianie. Ech:):)ale jestem szczęśliwa że wszystko dobrze:) Niestety krotko udało się go popodglądać, bo mój mały wiercipiętek po chwili wtulił się buźką w łożysko i tyle było go widać..:-)
 
reklama
Do góry