reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowa mama u lekarza

Lilijanna, a miałaś mdłości, wymiotowałaś? Podobno ciążą pozamaciczna ma inne objawy.

Ja miałam 2 ciąże pozamaciczne i to nie prawda że ma ona inne objawy niż prawidłowa ciąża, powiem jeszcze tyle że pierwsza skończyła się pęknięciem jajowodu i wstrząsem dlatego ze gin za długo zwlekał z usg od tamtej pory wiem jak wazne jest wczesne usg. Lilijanna jak będziesz miała pytania pisz na priv. Trzymam kciuki za ciebie.
 
reklama
witam sie :)

lilianka chcialas Cie uspokoic troszke i napisac jak to bylo u mnie rok temu :) zrobilas rest pozytywny drugi ppzytywny poszla do lekarza zbadaj zrobil usg dostalam plamienia rozowego a ze mialam nadrzerke to powiedzial ze zachaczyl i dlatego tak no ale byl pecherzyk wiec git za dwa tyg prosze przyjsc na kolejne i beta dodam ze byla w 7tyg czytalam wiele na temat kiedy serduszko itp no ale zrobilam bete pozwolily mi tylko spisac ile tam wyszlo i koniec poszlam na usg (9tydz) a lekarz na to no jest ciaza jest pecherzyk ja na to ale jak to ? 2tyg temu tez byl no to szukal szukal i nic wypisze Pani skierowanie na zabieg usuniecia ciazy nic wtedy dla mnie nie ostnialo mialam nawet glupie mysli i nawet teraz sciska mnie w zoladku zadzwonilam do mamt z placzem nie moglam nic powiedziec ale wkoncu wydusilam kazala isc do innego lekarza umowilam sie ale bylam pewna ze to samo mi powie ... poszlam lekarz zrobil wywiad i nie mowilam.mu ze bylam gdzie indziej no to fotelik ja glowa w druga strone i nawet nie chcialam go sluchac az dociera do mnie co mowi ' jest ciaza jest dziecko i pieknie bijace serduszko' ze co ? i popatrzylam poryczalam die jak bobor pozniej mialam plamienia itp ale tego juz nie bede opowiadac i wiesz co ten skarb lezy kolo mnie i spi :) z calego serca Ci tego zycze i nie zamartwiaj sie wiem trudno mowic gorzej zrobic ale badz dobrej mysli ! trzymam kciuki za Was !


przepraszam za bledy ale z tel pisze mam nadzieje ze rozszyfrujesz to glowka do gory ! :)
 
Na USG patrzyła czy zarodek jest poza macicą, sprawdziła, ale nic nie dopatrzyła się.

Olciaaa - oby i mnie spotkało podobne rozwiązania, póki co czekam cierpliwie do poniedziałku, wtedy będzie wszystko jasne.
 
Witajcie:) Od mojej pierwszej wizyty minął zaledwie tydzień i parę dni, a ja czuję jakby to było wieki temu i nie mogę się już doczekać kolejnej wizyty która będzie dopiero 24.07. :) Wtedy ma zostać założona karta ciąży i mam dostać skierowanie na badania. W 6tyg mój bobas miał zaledwie 4mm :) jestem bardzo ciekawa ile urośnie do czasu kolejnej wizyty :-)

Życzę wszystkim przyszłym mamom powodzenia i samych pozytywnych wyników! ;-);-)
 
U nas wszystko dobrze, serduszko bije dzidzia ma 1,74cm :) i od ostatniej wizyty 2 tyg temu kiedy było jeszcze kropeczką widać ogromną różnice na USG :) wyników badań jeszcze nie znam dopiero 21.07 przy następnej wizycie wszystkiego się dowiem. Teraz próbuję zarejestrować się na badania prenatalne ale jak to w szpitalach bywa dodzwonić się to cud :/
Dziewczyny, napiszcie jeszcze na jakie badania warto wybrać się prywatnie? na pewno na USG 3D się wybiorę ale to jeszcze czas.
 
Po co się bawić w tej usg 3d, 5D, 10D. To może szkodzić dziecku. Ktoś wymśla różne cuda, aby kasę zbijać.
 
Ja bym się nie zdecydowała, ale kto co chce. Chciałabym mieć jak najmniej usg, tyle ile trzeba, zobaczymy.
 
reklama
Do góry