reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

"Łowcy promocji"

Szanowne Mamy

moze sie wypowiecie na temat pieluch bo jestem bardzo zainteresowana tym tematem.
jakie uzywacie/uzywalyscie dla swoich pociech
ktore sie wam sie sprawdzily, a ktore nie i dlaczego.
 
reklama
huggisy sa do d... prawie zawsze mi przeciekały nie polecam:wściekła/y:

ja uzywam tescowych i jestem bardzo zadowolona:tak:
 
ja tam tez wole pampersy:tak:Zuzylam kilka huggisow ale jak dla mnie sa zbyt "skomplikowane",za duzo zbednych zakladek itp.:eek:
 
witam,
ja ubieram Joasie jaka na razie w ciuszki newborna -chociaz co sklep to inny rozmiar chociaz pisze newborn, w 0-3 jak sa mnijesze to jest ok, ale jak np z peenego czy dunnsa sa duze to wszystko wisi a ona zlosnica mala kopie i ciagle musze jej poprawiac, nie warto kupowac duzo :no:
wlasnie ja tez mam ten problem z dunnsowymi i pennysowymi spiochami:eek:newborn juz za male,a ten 0-3 to jakis smieszny,bardziej na 3miesiace niz na mniej.:eek:Ja wkladam malej skarpetki na to,bo tez macha nozkami straszliwie.:shocked2:
 
Dziewczyny mam pytanko bo tez zaczęłam juz kupować dla mojego maleństwa pierwsza wyprawkę. Zaopatrzyłam sie w body dl. i krt. rękawek , pajacyki w Pennysie i w Dunnsie, ale nie moge kupic nigdzie dostać kaftaników ani normalnych śpiochów lub pół śpiochów. Czy mozecie mi doradzić gdzie można dostać te ubranka ? pozdrawiam
 
reklama
Kinia ja bym ci odradzała kupować kaftaniki zwłaszcza takie jak są w pl zawiązywane -dużo przy nich komplikacji ( tutaj ich nie widziałam). Ja używam body i śpiochów. Śpiochy możesz kupić w pennym, dunsie , tesco, mother care i wszędzie gdzie są ubrańka dziecięce :tak:.
Co do pieluszek to uzywałam Huggies 1 i 2 są super a teraz 3 pampersa :happy:.
 
Do góry