reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

"Łowcy promocji"

Dziewczyny napiszcie, gdzie można kupić fajne łóżka dla dziecka od około 18miesięcy i jakieś naklejki do pokoju
 
reklama
Sluchajcie jakie rozmiary ubranek mam kupowac? 0-3 czy wieksze? podejzewam ze moje dziecko bedzie wieksze - takie geny... Ale czy to znaczy ze 0-3 bedzie za male?

Celka - naklejki w Woodies a lozeczka po przystepnej cenie w IKEA i Smtyhs. Mother care, Mama's&Papas - najdrozsze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A kupowałyście w ogóle newborn size???
Użyłyście ich???
Ja mam kilka ubranek newborn, większość jednak 0-3.
Sama się zastanawiam czy zdążę ubrać synka w te maleństwa, chociaż podobno nie ma być duży;-)

naklejki kupiłam na allegro, jakieś 30zł, jest duży wybór, ja wybrałam safari
 
A kupowałyście w ogóle newborn size???
Użyłyście ich???
Ja mam kilka ubranek newborn, większość jednak 0-3.
Sama się zastanawiam czy zdążę ubrać synka w te maleństwa, chociaż podobno nie ma być duży;-)

naklejki kupiłam na allegro, jakieś 30zł, jest duży wybór, ja wybrałam safari

Hej ja kupowalam normalnie neweborn Tez mi sie zdawalo ze te ubranka beda za male ... A Nadinka sie urodzila 3490 a wiekszosc ubranek byly do 3500 Tak pisalo na metkach a niejedne ciuszki Nadinka nosila jak miala ponad 3 miesiace i wazyla juz dawno prawie 5 kg
 
My mamy kilka newborn i nawet one były (niektóre nawet są:-)) na Anulkę za duże, ale teraz już lepiej na niej leżą, bo wiadomo rośnie. Wszystko zależy od tego gdzie kupujesz, np. te w Dunsie są mniejsze niż w Penneys.
 
Hejka dziewczyny podczytałam was dzisiaj i co do ubrane newborn i tych na 3,5 kilo to ja miałam ich dużo:szok:Mati urodził się 3600 i spokojnie w nie wchodził ale za 2 tyg. już nie było szans:szok::-) i przyznam że mam ogrom rzeczy których nawet raz nie ubrał przybierał bardzo szybko i teraz ma nie całe 2 miesiące i kupuje mu ubranka na 3-6miesięcy bo z mniejszymi jest problem i wchodzi tylko w nieliczne:-Dwięc trzeba się zastanowić czy opłaca się kupować ubranka na 1 tydzień gdzie dzidzia naprawde bardzo szybko rośnie;-) Ale wiem wiem jak sie jest w ciąży to się głupieje i kupuje wszystko co tyci bo to takie kochane:-Dmiałam tak przy każdej ciąży i nawet doświadczenie mnie z tego nie wyleczyło:-D:-D
 
reklama
witam,
ja ubieram Joasie jaka na razie w ciuszki newborna -chociaz co sklep to inny rozmiar chociaz pisze newborn, w 0-3 jak sa mnijesze to jest ok, ale jak np z peenego czy dunnsa sa duze to wszystko wisi a ona zlosnica mala kopie i ciagle musze jej poprawiac, nie warto kupowac duzo :no:
 
Do góry