reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

"Łowcy promocji"

reklama
No ja długo łaziłam miedzy tymi wszystkimi wózkami i zastanawiałam się który wziąsć. Próbowalam każdy, zastanawiałam się nad praktycznoscia. Na ostateczna decyzje mialy wplyw dwie reczy. Po pierwsze chcialam wozek z baza do samochody( nie wyobrazam sobie za kazdym razem motac dziecko w pasy, zwlaszcza przy irlandzkiej pogodzie) Po drugie rozmowa z managerem, który powiedzial, ze odkad pracuje w Toy City (5 lat) to tylko raz trafil mu sie wózek Graco do naprawy, okazalo sie ze nnawet wcale nie byl zepsuty tylko babka z nim na plaze poszla i sie piachu napchalo w kola. Wystarczylo przeczyscic.
 
mam pytanie do misia83_83 z racji tego że pracujesz w dziecięcym sklepie :-) powiedz mi jaki materac powinnam wybrać do łóżeczka? z czego powinien być wykonany i jaki gruby?
to pytanie zadawałam już kilka postów wyżej, ale najwidoczniej nikt nic nie wie;-)
z góry dziękuje
 
Hej:) Z tego co widze to najbardziej popularne sa te antyalergiczne. Milutkie i wygodne. Jesli chodzi o grubosc to naprawde dobrze jest dobierac zgodnie z lozeczkiem jakie sie kupilo. Z jego glebokoscia oraz faktem czy jego baza sie opuszcza. Do lozeczek typu travel dobiera sie ciensze materce, gdyz zazwyczaj jego baza sie nie opuszcza. Jednak tak naprawde grubosc materaca nie ma wiekszego znaczenia, gdyz tak czy siak jest on dobrze profilowany i odpowiedni dla niemowlaka. Ja bede kupowac drewniane lozeczko i uwazam ze nie ma sensu kupowac grubasnego materca, skoro i tak na czas niemowlecy baza lozeczka bedzie wysoko podniesiona, a wiec moj dostep do dzidzi nie bedzie bardzo upierdliwy. Pozdrawiam. Ps. No i pozostane przy matercu antyalergicznym..tak na wszelki.
 
Do Barmanki - Ten materac. o ktorym mowie nazywa sie Wellcare Fibre 28x55 Matress. W tej chwili w Smythcie kosztuje 50.99, bez wyprzedazy o 10 euro drozszy. Podaje linka do stronki, gdzie jest o nim napisane. Jest to zdecydowanie najpopularniejszy materac. Sama tez bede go kupowac. Pozdrawiam:)
WELLCARE FIBRE 28X55 MATTRESS – Top Toy Store in UK & Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores

Mam nadzieje, ze link dziala. Jak nie to mozesz sonbie go zobaczyc na stronie www.smyths.com I tam na nursery catalogue 2008. Jest na stronie 26. pa
 
Ja uważam, ze zarówno grubość jak i twardość materaca ma znaczenie. Myślę, ze nie powinien być cieńszy niż 4 inch i dosyć twardy zeby dziecko lezac na nim mialo prosto kregoslup a w puzniejszym czasie jak juz bedzie stawac w lózeczku zeby mu sie stópki nie zapadaly. Ja wybralam materacyk sprezynowy Baby Elegance.
 
Wszystkie materace dopuszczone do sprzedazy sa przystosowane do tego aby byly odpowiednie dla kregoslupa dziecka....nie ma opcji zeby jakikolwiek z nich mogl powodowac jakiekolwiek pozniejsze skrzywienia.
Co do 4 inch..zgodze sie...ja nie wiem, czy widzialam wogole cienszy...to juz jest dosyc cienki.

Widzisz Barmanka....co dwie glowy to nie jedna:) Powodzenia w zakupach....
Samara...nasze firmy powinny byc z nas dumne..hahahahaha....
 
wielkie dzięki dziewczyny :-)
samemu naprawde trudno jest czasem się zdecydować co lepsze, tym bardziej że tutejsza oferta różni się od tej w Polsce (gdzie mamusie bardziej udzielają się na forum i te porównania są obszerniejsze, bądź też mamy tam rodziny i większe grono dzieciatych przyjaciół ;-)).
łóżeczko już zakupiłam (oraz kilka innych rzeczy - gdyż była bardzo fajna promocja) Baby Cot – Buy Cots, Mattresses, Nursery Toys & Much More from Smyths Toys, Top Online Retailer in the UK & Ireland
został tylko ten materac by była całość ;-) nie wiem czy wybrać cieńszy (ze Smyth'a) czy grubszy (z Mothercare), czy wybrać piankę, czy sprężyny..
ech te decyzje :crazy:
 
reklama
WolfiA a jak przesyłałas materac do Irlandii?
Ja mam w pL dwa materace gryczano-kokosowe, nowiutkie tzn jeden po moim synku a drugi po siostrzenicy i jakby przesłanie nie było jakieś skomplikowane ii drogie to bym się zdecydowała
 
Do góry