reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe starania 2023

reklama
Niestety,mamy dzisiaj oba laboratoria zamknięte.
Krwawienie nadal bez skrzepow,mniejsze a test dzisiejszy.. nie z porannego bo nie miałam w domu 😬

Kurczę, Ty mieszkasz w Polsce? Bo aż dziwne, aby wszystkie laboratoria i przychodnie w okolicy były zamknięte i to w zwykły dzień.

No i mam nadzieję, że zrobiłaś też progsteron? Bo to on najwięcej powie przy plamieniach - u mnie np. tak wyglądała ciąża pozamaciczna i to właśnie progesteron na poziomie 1.5ng pokazywał, że jest źle. Beta rosła dość długo prawidłowo
 
Kurczę, Ty mieszkasz w Polsce? Bo aż dziwne, aby wszystkie laboratoria i przychodnie w okolicy były zamknięte i to w zwykły dzień.

No i mam nadzieję, że zrobiłaś też progsteron? Bo to on najwięcej powie przy plamieniach - u mnie np. tak wyglądała ciąża pozamaciczna i to właśnie progesteron na poziomie 1.5ng pokazywał, że jest źle. Beta rosła dość długo prawidłowo
Wiesz nie każdy jest z dużego miasta... może Emilyy ma w swojej miejscowości jedno laboratorium i akurat ciężko jej dojechać 50 km do innego.
 
Wiesz nie każdy jest z dużego miasta... może Emilyy ma w swojej miejscowości jedno laboratorium i akurat ciężko jej dojechać 50 km do innego.

Nie wiem jak by to musiało być małe miasto, skoro nawet na wsi gdzie często przebywam i mieszka grubo poniżej 10 tys, mieszkańców codziennie od 7 do 10 są pobrania w POZ 🤷‍♀️

Inna sprawa, że jako moderator mam podgląd do IP ;)
 
Kurczę, Ty mieszkasz w Polsce? Bo aż dziwne, aby wszystkie laboratoria i przychodnie w okolicy były zamknięte i to w zwykły dzień.

No i mam nadzieję, że zrobiłaś też progsteron? Bo to on najwięcej powie przy plamieniach - u mnie np. tak wyglądała ciąża pozamaciczna i to właśnie progesteron na poziomie 1.5ng pokazywał, że jest źle. Beta rosła

Nie wiem jak by to musiało być małe miasto, skoro nawet na wsi gdzie często przebywam i mieszka grubo poniżej 10 tys, mieszkańców codziennie od 7 do 10 są pobrania w POZ 🤷‍♀️

Inna sprawa, że jako moderator mam podgląd do IP ;)

Nie ważne z jakiego miasta, wioski... nie miałam jak dojechać do większego miasta a w okolicy było zamknięte z racji 11.listopada.

Beta spadła do 8.3, także nic z tego.
 
Nie wiem jak by to musiało być małe miasto, skoro nawet na wsi gdzie często przebywam i mieszka grubo poniżej 10 tys, mieszkańców codziennie od 7 do 10 są pobrania w POZ 🤷‍♀️

Inna sprawa, że jako moderator mam podgląd do IP ;)
Wiem, ze nikt nie pytal, ale ja mieszkam na wsi, gdzie jest niecale 200 osob lacznie 🙈 Najblizszy punkt pobran 20 km, jak ktos nie ma auta to dostanie sie tylko autobusem szkolnym o 7:10, najwczesniejszy powrotny o 15. Wiec ja wierze, ze autorka miala problem ze znalezieniem czynnego punktu, sa takie wypizdowia w Polsce 😆
 
Wiem, ze nikt nie pytal, ale ja mieszkam na wsi, gdzie jest niecale 200 osob lacznie 🙈 Najblizszy punkt pobran 20 km, jak ktos nie ma auta to dostanie sie tylko autobusem szkolnym o 7:10, najwczesniejszy powrotny o 15. Wiec ja wierze, ze autorka miala problem ze znalezieniem czynnego punktu, sa takie wypizdowia w Polsce 😆

Dzięki;) !
 
reklama
Do góry