reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe starania 2023

reklama
Emocje mogą być skrajne, więc daj sobie czas na ich przepracowanie 🙂
Ale jeśli 2,5 roku się staracie a w tym cyklu coś się zadziało to jest nadzieja, światełko w tunelu 🙂 może warto znaleźć dobrego lekarza który was pokieruje co dalej?
To już trzeci lekarz. Spróbuję myśleć pozytywnie. W każdym bądź razie dziękuję dziewczyny za wsparcie. Jakoś to będzie. :) może to nie ten czas na mnie.
 
Emocje mogą być skrajne, więc daj sobie czas na ich przepracowanie 🙂
Ale jeśli 2,5 roku się staracie a w tym cyklu coś się zadziało to jest nadzieja, światełko w tunelu 🙂 może warto znaleźć dobrego lekarza który was pokieruje co dalej?
Ale spróbuję również uderzyć do innego lekarza. Tym sobie nie zaszkodze. Zmieniłam również miesiąc temu pracę, pracowałam po 12h przeważnie kiedy mąż był za granicą. Remontujemy mieszkanie od 0 praktycznie od stycznia. Właśnie kończymy. Teraz jestem częściej w domu,krócej pracuje więc może akurat niedługo nadejdzie lepszy czas.
 
Ale spróbuję również uderzyć do innego lekarza. Tym sobie nie zaszkodze. Zmieniłam również miesiąc temu pracę, pracowałam po 12h przeważnie kiedy mąż był za granicą. Remontujemy mieszkanie od 0 praktycznie od stycznia. Właśnie kończymy. Teraz jestem częściej w domu,krócej pracuje więc może akurat niedługo nadejdzie lepszy czas.
A według tych lekarzy jaka jest przyczyna tego że Wam się nie udaje?
 
Ja założyłam ten wątek dlatego że dopiero zaczynam starania. W listopadzie. Test będę robić napewno w grudniu. Jeśli sie pojawi wątek grudniowe kreski to jak najbardziej dołączę
Grudniowy wątek będzie założony pod koniec listopada. Jednak namawiam Cię do listopadowych kresek. Tyle wsparcia co tam dostałam to nikt mi nigdy nie dał. Ten wątek mam wrażenie że jest prowadzony dla żartu, może to być moje mylne wrażenie, ale obawiam się że bardziej zniechęca do forum, niż oferuje wsparcie. Poza tym bez sensu wprowadzać jakieś podziały wśród starających się. Zapraszam na kreski.
 
reklama
Do góry