reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
Dziewczyny jesteście już na l4? Bo ja obecnie 8 tydzień wizyta w poniedziałek i jakoś boję się że może się skończyć tym że gin mi nie da zwolnienia. Dodam że pracuję w przedszkolu z dzieciakami i nie wyobrażam sobie pracować pomijam fakt wirusów , bakterii i tego że nie mogę się skupić na pracy bo moje zmęczenie jest niestety straszne 😲. Mam nadzieję że gin weźmie to wszystko pod uwagę . Mam również wysokie ciśnienie leczę się od kilkunastu lat na nadciśnienie mój lekarz prowadzący powiedział że absolutnie mam nie wracać do pracy i tyle . Dzięki za odpowiedzi. Buziaki miłego wieczorku ❤️
Ja jestem ,ale ja nie funkcje. Albo mi jest niedobrze albo mam taka śpiączkę ze śpię 6h w dzień ciągiem.. wstaje to mroczki w oczach w głowie się kręci.
 
Dziewczyny jesteście już na l4? Bo ja obecnie 8 tydzień wizyta w poniedziałek i jakoś boję się że może się skończyć tym że gin mi nie da zwolnienia. Dodam że pracuję w przedszkolu z dzieciakami i nie wyobrażam sobie pracować pomijam fakt wirusów , bakterii i tego że nie mogę się skupić na pracy bo moje zmęczenie jest niestety straszne 😲. Mam nadzieję że gin weźmie to wszystko pod uwagę . Mam również wysokie ciśnienie leczę się od kilkunastu lat na nadciśnienie mój lekarz prowadzący powiedział że absolutnie mam nie wracać do pracy i tyle . Dzięki za odpowiedzi. Buziaki miłego wieczorku ❤️

Ja jestem. Dostałam L4 w 7tc. Sama o nie poprosiłam i nie było problemu. Od razu poinformowałam też pracodawcę. Myślę, że zależy to od lekarza.

U mnie było tak, że byłam na urlopie zaległym po urlopie rodzicielskim. Pomijając samopoczucie 🤮🤮 to i tak byłoby bez sensu wysyłać młodego do żłobka i wracać na te kilka miesięcy do pracy, dlatego od razu poprosiłam o L4.
Też pracuje w edukacji, co oznaczałoby totalny chaos w organizacji 🤷🏼‍♀️
 
Cześć dziewczyny. Jak samopoczucia w weekend? U mnie pogoda beznadziejna więc i nastawienie słabe. Wczoraj cały dzień padał deszcz, a dziś co prawda nie pada, ale tak zimno, ze nawet nie chce się wychodzić z domu. Narobiłam jedynie pierogów i zagroziłam, mąż się śmieje, że na ciężkie czasy jak już nie będę miała sily gotowac🤣
 
reklama
Cześć dziewczyny. Jak samopoczucia w weekend? U mnie pogoda beznadziejna więc i nastawienie słabe. Wczoraj cały dzień padał deszcz, a dziś co prawda nie pada, ale tak zimno, ze nawet nie chce się wychodzić z domu. Narobiłam jedynie pierogów i zagroziłam, mąż się śmieje, że na ciężkie czasy jak już nie będę miała sily gotowac🤣

Ja na weekend nie wyciągnęłam dobrych objawów z ciążowej kuli... od wczoraj rana męczą mnie tragiczne mdłości i wymioty choć liczyłam, że już będzie lżej no ale kula jak zwykle ma moc.
Czy któraś ma może nietolerancję laktozy?
Mało nabiału jadam, przed ciążą ratowałam się laktocontrol ale w ulotce nie ma informacji o ciąży. Oczywiście jak to w internecie na jednej stronie piszą, że można na drugiej, że nie można, a wizytę mam dopiero w piątek żeby zapytać lekarza
 
Do góry