reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Gratuluje udanych wizyt ❤


Witamy 🥰


Ja już zauważyłam wczoraj i dziś pewną zależność. Do godz 14-15 czuje sie fajnie, ogarnelam chalupe juz na wekend , zrobilam obiad itd a po 15 o 180st zmiana, nie mam sily,checi, mdli mnie, mam zgage i najwazniejsze nie doprowadzic sie do głodu bo objawy sie nasilają . Potem juz tylko leżenie i odpoczywanie, chodz dzis sie narobilam w pare godzin sie uwinelam z chalupą na tip top to mi sie należy😅


Ja mam podobnie 16:00 i mogłabym iść spać 😭 zero energii.
 
reklama
Włączanie Dopplera jest szkodliwe dla płodu przed ukończeniem 10tc.
Dopiero od 11tc lekarz włącza bicie serca na głośniku.
Dziękuję Ci za odpowiedź…

W ogóle też mam od samego początku temperaturę 37 czy to normalne? I o tym zapomniałam powiedzieć lekarzowi 😂
 
Mam syna 5 lat ale totalnie nie pamiętam czegokolwiek odnośnie ciąży odnośnie niemowlaka… od zawsze zarzekałam się że będę miała jedno dziecko że nie nadaje się na dwójkę… sprzedałam wszystko co miałam, wyparłam jakieś patenty już nawet nie mówię o obsłudze noworodka czy niemowlaka… totalna pustka w głowie… a tu nagle taka silna chęć bejbika…
 
Mam syna 5 lat ale totalnie nie pamiętam czegokolwiek odnośnie ciąży odnośnie niemowlaka… od zawsze zarzekałam się że będę miała jedno dziecko że nie nadaje się na dwójkę… sprzedałam wszystko co miałam, wyparłam jakieś patenty już nawet nie mówię o obsłudze noworodka czy niemowlaka… totalna pustka w głowie… a tu nagle taka silna chęć bejbika…
Mam to samo,mimo że mam dwójke😅 tzn jeśli chodzi o wyprawke itd to z tym mam łatwiej bo wiem co mi sie sprawdza , ale też nie mam nic po córkach więc wszystko musze kompletować od nowa, ale zresztą młodsza w maju kończy 7 lat, kto by trzymał tyle czasu wszystko😉 jeśli chodzi o obsługe bobasa to myśle ,że czy jesteś mamą 1 raz czy 3 to i tak robi sie wszystko intuicyjnie 😊
 
Cześć!
Nadszedł moment, aby się przywitać :)Obserwuje Was już od jakiegoś czasu, ale bałam się odezwać przed wizytą u ginekologa.
Przewidywany termin porodu 11.11. Dziś miałam pierwsza wizytę (6+3) - wszystko w porządku, serduszko bije, moja fasolka ma 1,13 cm :)
 
Dzień dobry wszystkim. Dziś uznałam, że miło mi będzie dołączyć do was. Mam w sobie dużo obaw, ale staram się myśleć pozytywnie. Na razie ciąża potwierdzona tylko prawidłowym przyrostem bety. Przewidywany termin porodu między 19 a 21 listopada. Ta ciąża jest moją czwartą (dwie biochemiczne i jedna z której mam listopadowego synka). Do lekarza idę w poniedziałek, cudów nie oczekuje bo będzie to około 5+5 jednak mam nadzieję że po tej wizycie wyjdę spokojniejsza.
Ktoś dziś ma wizytę?
Ja dziś byłam i widziałam pięknie bijące serduszko ☺️
 
reklama
Fajnie ze juz czesc z Was widziała bijące serduszko 🥰 ja jutro mam wizytę. I mam wysypkę na dłoniach 😭😭 i martwię się że może to zaszkodzić dzidziusiowi.
 
Do góry